Přejít na výpis diskuzí

Michael Phelps

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jejjj

    akoze je to vyborny plavec a taktez mu prajem nech sa mu vydaria ziskat tych 8 medaily *3*
  • yzzynka

    Michael Phelps

    Michael Phelps to je upa baradni borec. *14* upa paradně plavat a navic rychle. je to borec. a těch 8 zkatých medajlí dostane *4* přeju mu to *4*
  • hanicka.2008

    !!!!WOOW!!!!

    Michael je super plavec a je krásnej moc mu těch 8 medailí přeju stávám každej den ve 4 abych ho viděla sem z něj úpa vedle... *4* *4*
    • kapitolka

      Re: !!!!WOOW!!!!

      A nejsi sama mou mamku taky dostal *1* *1* podlení je to sympaták *1* já jsem ho shodnotila že je přímo dokonalej *14*
      • yzzynka

        Re: Re: !!!!WOOW!!!!

        mno je to prostě krásnej chlap. je prostě nejvíc sexy chlap na celým světě *14*
      • hanicka.2008

        Re: Re: !!!!WOOW!!!!

        jo to máš pravdu je totálně oužasnej...ty jo už nevim jak top popsat je prostě hooodně velká 1... *14* *14* *14* *14*
        • yzzynka

          Re: Re: Re: !!!!WOOW!!!!

          jo je to nejlepší plavec všech dob. a navíííc je totálně krásnej *3* *14* *14* brala bych ho a kdo ne že jo
          • hanicka.2008

            Re: Re: Re: Re: !!!!WOOW!!!!

            jo taky brala *14* *3* a máš pravdu je krásnej...fak strašně krásnej... *14* *14*
  • yzzynka

    borec

    mno prostě na něj nikdo nemá a dlouho mít nebude *4*
  • Michael...

    souhlasím s vama. je to fenomén! a to o něm napsali, že by dámy přitáhl jen ztěžka!! přeju mu těch 8 medailí! to dá *4*
  • Plavec s velkým P

    Slečny, kdyby nevyhrál tolik medailí, tak si ho ani nevšimnete... Každopádně plavec je to úžasný a musím podotknout, že to je jeden z nejlepších plavců všech dob! Velká gratulace... A ... Smekám před ním klobouk s jeho ambicemi!!
    • Re: Plavec s velkým P

      tak třeba ja si ho vsimla uz asi minulej rok kdyz byl v jednom kulturistickým casaku....a ne az tedka *3*
    • Re: Plavec s velkým P

      Já s tebou souhlasím kdyby byl jenom pruměrný plavec tak by si ho ani jedna z nich nevšimla.Ja nechápu jak někdo někomu muže fandit jen pro to že je krásnej a nejlepší.Ale nic si slečny nenalhávejte je to pravda.Dřiv jste ani nevěděli že někdo takový existuje *1*
      • hanicka.2008

        Re: Re: Plavec s velkým P

        alexxik:ty nevíš co mě zajímá ty nevíš na co koukám tak nechápu jak takovou píčovinu můžeš napsat...
        • Re: Re: Re: Plavec s velkým P

          ale já jsem to nepsala konkrétně tobě jsem to psala obecně všem co ho tady tak opěvují a jsou z něho uplně mimo...a myslím že jsem tvuj výrok ani nečetla
          • hanicka.2008

            Re: Re: Re: Re: Plavec s velkým P

            No nevadí ale jako mezi ty lidi patřim i já tak se mě to dotklo...wish...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Plavec s velkým P

              hm tak se ti omlouvám,nebylo to mířeno na tebe, ale mám právo na vlastní názor.
    • hanicka.2008

      Re: Plavec s velkým P

      To si možná tak myslíš ty...že bysme si ho nevšimli... *3* *4*
  • weuunnkkaa

    krasney

    *14* *14* mocc krasneyy kluk jeden šikovnejj *14*
  • tynavilla

    ..--...--

    borec nejvetsi!:D *14*
  • Teď jsem brouzdal na youtube.com a hledal videa o Marfanově syndromu. Podle jednoho videa ho má i Michael Phelps. Prosím vás, co je na tom pravdy.
    • Mě osobně to příjde jako velký nesmysl, protože Obecně se doporučuje nevěnovat se fyzicky náročnému sportu a povolání – vybírat tedy sedavý způsob práce je pro postižené tímto syndromem žádoucí,což mi zrovna u Phelpse nepříjde pravděpodobné, když se podíváme na jeho hlavní životní činnost. Je to můj osobní názor který jsem si vytvořila pomocí informací co jsem o tomto syndromu našla na internetu, ale 100% to nevím.
  • Žralok z Baltimore

    Nejlepší plavec historie, současnosti a mysím si, že i budoucnosti. Neuvěřitelný kus práce odvedl, aby se dostal tak daleko. Obdivuju jeho píli a odhodlání s jakým šel za svým cílem. Doufám, že těch 8 zlatých získá. I když, kdyby nebylo Jasona Lezaka a jeho fenomenálního závěru. Tak by se čekalo další čtyři roky. Jinak zatím velká gratulace k šesti zlatým a jen tak dál. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit