Přejít na výpis diskuzí

Michal Šeps

OSOBNOST 28.3.2011 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jojojik

    jj

    je nej nej nej *1* *4* *14* *3* *14*
  • Kdo je lepší? Michal Šeps nebo Lukáš Adamec?

    Kdo je lepší? Michal Šeps nebo Lukáš Adamec?
    Hlasujte!

    http://www.to snadne.cz/hlas/4/michal-seps-vs-luk as-adamec/a
    • kajuska4

      Re: Kdo je lepší? Michal Šeps nebo Lukáš Adamec?

      Míša :)
      • Re: Re: Kdo je lepší? Michal Šeps nebo Lukáš Adamec?

        Šepsík :-))
  • besta

    ??????????????????????????

    Šeps měl být správně ve finále a měl to vyhrát..A ti lidí,co sem píšou že je to sfetovanej blbec atd..Tak to jsou namyšlení frajírci bez hudebního sluchu,kteří si mysli,že jsou bůh ví jak vtipni,ale ve skutečnosti jsou trapní a nevyznaj se v tom!Za prvé je to úžasný zpěvák,zasloužil by si být král Českého reggae!(Taky že je!)!A mimochodem kouří trávu no a co?Je hodně lidi co kouří cigarety,pijou pivo a nikdo jim to nevyčíta!A oco je to lepší?O nic!Tak nechápu proč všichni vyčítaj Michalovi že kouří trávu?
    • Re: ??????????????????????????

      Jooo přesně...Míša je Míša tak ho nechte být!
    • kajuska4

      Re: ??????????????????????????

      Pěkně si to napsala..takhle zní moje slova :)..mně vůbec nevadí že hulí trávu..jak si řekla že tolik lidi co to hulí nebo i něco více dělají že a co se dá dělat..je to Michalův život a my ho mu nemůžeme sebrat!Michale jen tak dál,vydej cd nebo něco takové a budeš u všechn 1* ♥ love you ♥
  • S Michalem jsem četla jen jeden rozhovor a to v MF Dnes. Už podle toho jsem si udělala názor, jak hloupej je. Je mi jedno, jestli hulí nebo ne a co zpívá za hudbu (samasi reggae ráda pustim), ale jeho chováním se se projevoval jako desetiletej malej kluk. Takže nechápu ty komentáře, jak tu většina píše, jak je skvělej...
    • prosím ŤA *8* šak ty o ňom čo vieš ?! len to čo si prečítaš v bulvárnych novinách sa trochu zamysli a nechaj si svoje trapne reči pre seba keď sa ti nepači tak si aspoň zavri hubu a choď to hovoriť niekomu kto s tebou bude súhlasiť *3*
  • On je nejvíc nádhernej a nejlepší hlas:D posílám hlasy :D žeru ho :)
    • romiik

      Re: ♥

      jojo já ho taky žeru *1* *1*
    • kajiik

      Re: ♥

      maš pravdu ja taky *14*
  • kontakty?

    nemáte na něj nějaké kontakty?, *4* *7* *1*
  • prosím..

    prosím přidejte tapety ... :)
  • Adéla

    Zpívá krásně ty jo, je to borec jelikož umí zpívat i normálně a i tím chraplákem a dokáže do toho dát spoustu emocí.
  • Michal Šeps for Superstar

    Michal Šeps je podle nezveřejněných výsledků hlasování TV Nova absolutní favorit celé soutěže ! Proto ho porota likviduje *16* . Nakonec je za to placená ...
    • Re: Michal Šeps for Superstar

      Hlavně mě ale se** Rytmus furt na chudáčka íšu má kydy!ale míša vždycky setře
    • Re: Michal Šeps for Superstar

      Když se podíváš na to, co je vloženo na weby k jednotlivým finalistům, a jak je to stahované, tak Michal jednoznačně vede. Minule mi vycházelo na vypadnutí Bětka a Martin Kurc, bylo to neuvěřitelné, vypadli. Dnes mi vyšel, že vypadne Ševčík a je pryč. Pokud bych měla soudit, tak příště to neustojí Lukáš. Ale diváci jsou náladoví, a kdoví jak dopadne ABBA a QUEEN. *15*
  • skih

    blabla

    je to exibicionista a skvělej showman...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit