Přejít na výpis diskuzí

Michal Šeps

OSOBNOST 28.3.2011 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • besta

    10

    lidi Gunčíkova je na 10místě v top osobnosti!Rychle!Musíme tu být aktivní aby ji michal přeběhl!
    • klaruska44

      Re: 10

      On to zvládne určitě,protože je lepší než ona!!
      • kajuska4

        Re: Re: 10

        přesně!
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))))))
  • ashian

    borec

    borec nakonec to to *1*
  • veveruska105

    nejvetsi bavic

    nejlepsi Jamajskej cech *14*
    • latoyajackson

      Re: nejvetsi bavic

      cista pravda *14* *14*
  • Vše o Reggae a Michalovi Šepsovi naleznete zde- http://rasta-michal-seps.blog.cz/
  • s pozdravem

    jsi mocik slusny a hezky kluk ktery se mi mocik libi....miluju te miso.... <3
    *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4*
  • kajuska4

    ..jooo

    Domluvila jsem se se všemi kamarádky,že mu pošleme v sobotu nejvíc hlasů všici aby to prostě vyhrál..musí:* on je borec ♥ mega velkej :) a ještě dneska v Brně je koncert kdo jde..odepište sem :) dík.
    • Re: ..jooo

      Jo máš pravdu opn je moc velkej borec a fandím mu
      • kajuska4

        Re: Re: ..jooo

        to já taky!♥♥
    • Re: ..jooo

      ahoj já mu posílám furt hlasy a já tam jdu na ten koncert :) ty ne? Já jo protože bydlím v Brně jsem jeho fanoušek patřím do nich také :)
      • kajuska4

        Re: Re: ..jooo

        Nejdu..mamce se nechce a nwm jak jet a ani kamarádky nejedou..já jsem taky fanoušek se máš že jedeš ♥
        • Re: Re: Re: ..jooo

          Nj..já se s ním vyfotím a kdyžtak to sem dám kolem 3 jedeme já se tak těším :)
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: ..jooo

            jo dobře :)
  • jako reggae zpěvák je dobrej, ale hulení trávy není moc dobrá vizitka, i když ono to k sobě asi pomyslně patří.
    • Marihuana léčí *4* a lidi konzumujou tisíckrát horší věci než trávu.Už jenom to skvělý vitaminový jídlo, co udávají v reklamách jako zdravé *1*
      Ganja je proti tomu opravdu lék *2*
  • Reggae

    Tak jsem chvíli brouzdala na netu a mám tu něco pro ty kritiky:
    DJ Kaya je duší portálu reggae.cz, prakticky jediného informačního reggae kanálu v Česku. "Od té doby, co se Michal Šeps objevil na obrazovkách, vzrostla návštěvnost serveru třikrát. Každým dnem, každým finálovým kolem navíc zájem o reggae kumuluje," popisuje Kaya tu světlejší tvář letošního ročníku Česko Slovenské SuperStar a dodává: "Nedělám si iluze, že ten kluk v šestnácti ví, co to reggae doopravdy je. Dokonce bych věřil, že se o něj začal zajímat před pár lety jen kvůli tomu, že přišlo na Západě do módy. Póza nepóza, tuzemskému reggae to ve finále jen pomůže. Navíc, Michal na svůj věk zpívá přímo fantasticky."
    Asi by tomu trochu rozumět měl, nemyslíte?
    No a že kouří trávu, je mu teprve 16, k tvrdým drogám má odpor a alkohol nepije, je to jeho věc a snad z toho vyroste...
    • kajuska4

      Re: Reggae

      :) ♥
  • katulka4

    michal šeps je uplne bozi ses skvelej i to tvoje reggea *1* *1*
    • kajuska4

      Re: katulka4

      moje slova ♥♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit