Přejít na výpis diskuzí

Michal Šeps

OSOBNOST 28.3.2011 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piča

    Je to velká Piča
    • kajuska4

      Re: Piča

      to ide naopak ty SI!
  • .....

    ŠEPS JE VYHULENEC JAK TEN KOKOT ISSA!
    • Re: .....

      Bohačíková, nemáš co na práci, tak tady pliveš perly?
    • kajuska4

      Re: .....

      a ty si co?..Nemám ráda lidi kteří jsou takový,neznáš ho realně tak zmlkni!
      • Re: Re: .....

        a ty ho jako zunaš realně jo?
        šeps je prostě deb.il měla by to vyhrát gabča jelikož seps neumi zpivat sice umi rege ale superstar neni o rege ale o tom ze ten clovek umi zaspivat vsechno
      • Re: Re: .....

        chudák..to je jak kdyby to řekl o tobě.. *10*
        • Re: Re: Re: .....

          hmmmmm......je to vyhulenec jak ten kokot Issa! lepší zpěvák je PÉŤA BENDE!
          • Re:

            Zakomplexovaná Lucie Bohačiková řádí na stránkách osobností. Má pocuchané nervy, protože by chtěla Petra Bendeho, a on jí má na háku. Lucie, běž se léčit. Už dnes je pozdě, a za ty tvoje sprosté urážky si tě opravdu jednou někdo počká na ulici...
            ale Petr Bende to nebude!
  • Šeps je super, bomba, bezva, cool. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *7* *16*
  • Michal je nejlepší*14* !...kdo ho nemá rád *16* je buzíííík!.....<3
    • Lol *1*
  • besta

    ÁÁÁ

    ÁÁÁÁ VIDĚL JSEM HO NA ŽIVO!NEMOHU TOMU UVĚŘIT!NA AUTOGRAMIÁDĚ!
    • Re: ÁÁÁ

      Já jsem ho také viděla a povídala si s ním :) v Brně u Olympie na autogramiádě ;)je úplně v pohodě borec, s kterým se člověk zasměje :)*
      • kajuska4

        Re: Re: ÁÁÁ

        Moje slova :-*
    • mika.bramburka

      Re: ÁÁÁ

      Já jsem si s ním povídala na SS po zkončení přenosu :) A je hrozně v pohodě a je s nim prdel :D
      • kajuska4

        Re: Re: ÁÁÁ

        :)
    • Re: ÁÁÁ

      Tky viděla..
    • kajuska4

      Re: ÁÁÁ

      OMG SE MÁŠ!
  • všechno nejlepší k tvým narozeninám,at se ti všechno daří a at máš hodně fanoušků *14* *3*
  • wauworld

    neměl vypadnout...

    ..ted vyhraje ten slovenskej tlusťoch !!!!!!
    • kajuska4

      Re: neměl vypadnout...

      Jo přesně,vždycky to vyhrajou slováci,štve mně to :( Michalku náš my tě milujeme i tak :*
  • besta

    King of Czech Raggae

    Nevadí,že vypadl..Mno dobře vadí,ale nedá se nic dělat.Já mu moc moc fandil...Ale určitě bude vydávat cédečka a koncertovat..Nebojte se..Michal Šeps ještě neskončil! -King of Czech Raggae-
    • kajuska4

      Re: King of Czech Raggae

      Moje slova..jsem si také řekla že to je jenom superstar,Michal bude mít cd určitě a hned si ho pak koupím ♥
  • Šeps a regge ?

    V pohodě, věčně vysmátej = vyhulenej, to je velká deviza do budoucnosti :-)
    • kajuska4

      Re: Šeps a regge ?

      njn
  • šeps

    KONEČNĚ TA OBLUDA VYPADLA ,VYHULENEC BEZ TALENTU!!!
    • Re: šeps

      Ty seš ale blbka vit hovno víš co je dobrý :(((
      • Re: Re: šeps

        tou blbkou jsem myslela uživatelku Jarku :) Michal je prostě borec a jen proto že jsou tu u nás dementi který nerozumí hudbě kterou se snaží Michal propágnout tak je špatnej ale on je tááááák skvělej :))) Míšo držím palce :)))
        • kajuska4

          Re: Re: Re: šeps

          také souhlasím ♥
    • Re: šeps

      No, tvrdit o někom kdo umí hrát na několik hudebních nástrojů, k tomu je bezesporu velký šoumen, že nemá talent... A ještě ke zpěvu, asi před rokem (nevím jistě) skončil na 2. místě sice v ne moc známé, ale pěvecké soutěži, kde v porotě seděl prof. Klezla, který mimo jiné řekl, že tato soutěž je kvalitnější než nějaké SS... a pokud si pamatuji získal i cenu diváků. Tož nějaký ten talent asi má. Navíc si myslím, že pokud by opravdu chtěl, tak i tu ABBU a jiné dá daleko líp... a oprávněně by byl ve finále. *4*
      • besta

        Re: Re: šeps

        To jsi řekla krásně..Nezbýva ni nic než jen souhlasit
        • kajuska4

          Re: Re: Re: šeps

          souhlas ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit