Přejít na výpis diskuzí

Michal Šeps

OSOBNOST 28.3.2011 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pravda pravdoucí :o)

    nebudu sem psát, jak ho miluju, když to není pravda. nejsem jako Harichovo fanynky, ne? *15* tedy - ne, že by nebyl skvělej. když začne s tou svou show, pozvedne mi tím náladu a tak. jen vím, že má Alžbětku, je s ní šťastnej a slovem miluju by se nemělo plýtvat ne? *4*
    Přesto můžu říct, že ho mám ráda - jako zpěváka, baviče, dalo by se říct i Superstar, i když vím, že by jel už raději domů.
    a dostává mě, jak se naváží do Rytmuse, když mu řekne něco opravdu hnusnýho. kdyby šlo, abychom si vybrali porotce, Rytmus by to rozhodně nebyl. podle mě je pěkně namyšlenej, nechápavej a natrvdlej frajírek, kterýmu někdo musí konečně srazit hřebínek. Kdo ví? třeba to bude právě Šeps *3*
    • demi.12
      jojo :) hezky řečeno :)
  • je nej

    Michal Šeps je nejlepší, každá jeho písníčka vydává strašně velkou energii mam ho nejradši. *5*
  • tivvy

    Mňam!

    Reggae moc neholduju, ale tohle se fakt dá poslouchat.... A navíc ten jeho nádhernej nos :) Na platonický televizní lásky sem stará, trávu taky nemusim, ale tohodle chlapa fakticky ŽERU!!!! *14*
    • Re: Mňam!

      jo jo, já taky *4* *3* *4* *9*
  • Michal je nej

    On je nejlepší soutěžící superstar, jakej tam kdy byl! Zpívá úžasně, je zábavnej a strašně krááááásnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Michal je nej

      si proste nej míšo a vandim ti a do konce zivota budu *14* *14*
    • Re: Michal je nej

      on zpívá????? sem si nevšimla.
  • Danka

    Michal Šeps je úžesný smpaťák a charizmatický kluk, který možná není nejlepší zpěvák, ale ve svých letech rozdává pozitivní energii. Vadí mi urážky jeho na osobu. Inteligentní člověk toto nedělá a ti co to píší, to mu může být fuk, protože ti mu nesahají ani po kotníky!!!!! Přeji mu štěstí.
    • Re: Danka

      100 %-ne suhlasim. Michal Seps ma sarm a charizmu. A nie je nudny. Reze mi.
      No a co, ked spevacky nie je najlepsi zo vsetkych superstaristov, len spev nastaci. Misko je rozhodne najvyraznejsi v tom dobrom slova zmysle a ja mu drzim palce.
  • Je svůj

    Poprvé v životě jsem poslal hlas do Superstar a 2x. Poprvé mě někdo tak zaujal. Neumí zpívat jako ostatní skvělí zpěváci - napodobovači ale je to úžasný nezkažený originál. Obchodník s deštěm se mu moc povedl. Fandím mu. Je mi 41 let a jsem rád že se někdo takový v soutěži objevil. *5*
    • Re: Je svůj

      Přesně tak, vždy se na jeho vystoupení moc těším, zpívá ze sebe od srdce a to se mě na něm líbí.To jasně dokazuje, co dnes lidé potřebujou.Jednoduchost, pohodu a trochu pobavení. Být svůj a nenechat se stále někým řídit.A to , že si zahulí, no bóže.A kdo z mladých si nezakouřil marihuanu? Kolik je v naší zemi alkoholiků a pivařů a ti jsou rozhodně o stupínek horší, než ti , co si zakouří.Přeju mu, aby si mohl splnit svůj sen.
    • Re: Je svůj

      Mně je o dvacet let víc jak vám a taky mu fandím. Vždycky se těším právě na jeho vystoupení a vlastně je i jedno, co bude zpívat. Někoho může rozčilovat, ale mě baví a to je snad účelem těch, co chtějí stát na podiu před svým publikem. Na kvalitu není žádný metr, ale obliba u lidí. O tom je celá populární hudba. *14*
    • Re: Je svůj

      Moje slova,já ho tak miluji! *14*
  • Sympaťák

    Michal je určitě zajímavý kluk a "exot" v tom nejlepším slova smyslu. Řekla bych, že porota ho nechala projít s tím, že bude chvilku obveselovat obecenstvo a brzo vypadne, a i v tom smyslu mi to Habera nedávno potvrdil. Což mi připadá docela sprosté. Michala bych určitě ráda viděla zpívat, ale něco, co mu sedí a zpívá to rád, ne aby se tam trápil a lidi mu posílali hlas proto, že jsou zvědaví, jak zazpívá ABBU. Je dost nefér, že si soutěžící nemohou vybrat, co budou zpívat a ani se mi nelíbí přístup poroty - když třeba zpívá Gábina (nemám proti ní nic, je dobrá), tak je podle poroty úžasná a jen jí nesedí písnička. Když nesedí Michalovi, tak je podle nich prostě mizerný zpěvák. V každém případě Michal patří mezi tři lidi, kvůli kterým jsem si na telku se Superstar udělala hned od začátku čas. *15* *15*
    • Re: Sympaťák

      Hahaha harich vypadl!!! =)) to je dobře a Míša pstoupil =D
  • Zneuctění písničky

    když jsem slyšela jak zpíval písničku Mamma mia od ABBAy tak si myslím že to bylo úplný zneuctění skvělý písničky úplně to nesedlo do originálu byl úplně jinde
    ještě že o tom ABBA neví ta by asi dostala infarkt
    mám ráda ABBAu a myslím že tohleto se mu nepovedlo
  • besta

    CD

    Michal se prý chysta udělat CD..A prý se tam objeví i duet s Bětkou..Mno tak uvidíme.. ¨:-)
    • demi.12
      no tak to bych chtěla vidět :/ takovou dobu už a jen pár písniček jinak nic :/
    • kajuska4

      Re: CD

      Hned si koupím a ty také že? :) ♥
      • besta

        Re: Re: CD

        jasan :-)
        • kajuska4

          Re: Re: Re: CD

          :) to je skvělé ♥
  • frajer

    Největší šoumen :-) .. nejvíc se těším vždycky na něj, protože se musím smát od začátku do konce.. a je asi jedinej na čí koncert bych šla, protože to je neopakovatelný toto.. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit