Přejít na výpis diskuzí

Michael Vartan

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty brďo já mět takového chlapa tak si vyskakuju. Holky nemáte šanci Míša je prostě můjjjj!!!!!! *4* *14* *14*
  • super herec

    Cavte vsetci,je super......ze existuju taky super chlapi ako on... *14*
  • nejkrásnější chlap na světě *14*
  • Pochvala pro Michaela

    *14* *14* *14* Má to cenu něco psát ??? *14* *14* *14* Je úplňácky dokonalej!!! *14* *8* Byla bych ráda kdyby mi někdo na mail poslal nějaký ty jeho fotečky a aby jich bylo víc .... Moc děkuju,zda se někdo takovej najde... *3* *4*
  • I LOVE HIM

    Michael je hrozně moooc krásnej!!! Dělám si na herce první názory podle filmů, protože tam mají určitý podobný chovaní (třeba to jde hodně vidět u George Clooneyho) no a Michael... *14* *14* *14* je prosttě skvělej!!! Ve filmu NEPOLÍBENÁ...jejda,tak ráda bych se vyměnila s Drew... *14* Mám ho moooc ráda a je moooc sympatisky!!!
  • Má něco do sebe...

    A není toho málo... Prostě pěkný chlap, nádherné oči. A v roli učitele ve snímku "Nepolíbená"... Taky bych se vrátila do školních lavic... *4*
  • je opravdu k sežrání !!!!!!!
  • Michael

    Michael Vartan je opravdu skvělej herec, chlap, člověk! Uzasnej! Od tý doby co jsem uviděla 1. díl Alias, tak jsem se zblaznila do celyho serialu a začala jsem zbožnovat i jeho... Jen mě mrzí, že u nás v Čechách je tak málo známej a nekdo třeba neslyšel ani jeho jméno.=o( A na stránce www.alias-media.com má plno fotek, akorat si to musíte najít.
    • Re: Michael

      doporucuju vsem co ho zerete najet na you tube michael vartan.jsou tam milostny sceny ze serialu alias!a mnohem vic.je tam k sezrani mnam. *3* *14*
  • On je fakt úplně sexy a miloučký. A úsměv má asi ten nejhezčí na světě.
  • Michael je skvělý.Jeho božský úsměv je nádherný *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit