Přejít na výpis diskuzí

Michaela Badinková

OSOBNOST 13.1.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gratulace všechno nejlepší k dnešním narozeninám hodně štěstí,zdraví!!! *4*
  • Milá Míšo,
    nikdy bych nevěřila, že pocházíš ze Slovenska, Tvá čeština je dokonalá bez slovenského akcentu, smekám před Tebou, jsi opravdu šikulka.
    Taková Alena Antalová, která je bezesporu dobrá herečka, by Ti Tvou češtinu mohla závidět. Měj je krásně, přeji pěkný Nový rok.
  • martina81

    Narozky

    Ahoj Míšo, přeji všechno néj.. k narozkám, hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody. Zůstaň pořád tak sympatická jak jsi do teď. Také Ti přeji ať jste doma všichni zdravý a šťastní
    *4* *4*
  • Gratulace

    Ať Ti život přinese spoustu štěstí, lásky, pohody, krásných zážitků, milých úsměvů a dobrých přátel, na které se budeš moci vždy spolehnout,přeje k narozeninám Fanynka Tanča *14* *14*
  • gratulace

    Míšo gratuluji k narození dcery,oběma přeji hodně zdraví,štěstí a oběma rodičům radost z narození dcerky *14* *4* *4*
  • gratulace pro Míšu

    Ahoj Míšo jsi super herečka dočetla jsem se že jsi těhotná a moc ti gratuluju.Doufám že to těhotenství zařadí aj do ulice a budete s Jardou konečně to vytoužené mimčo moc vám ho přeju a momoc vám fandím sluší vám to spolu *14* *14* *14*
  • kacka26

    Narozky

    Ahoj Míšo, přeji všechno néj.. k narozkám, hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody. Zůstaň pořád tak sympatická jak jsi do teď.

    *3*
  • VŠE NEJLEPŠÍ

    Ahoj Míšo, hrozně ti přeju, aby se ti dařilo v životě i kariéře, hodně lásky, zdraví, dobrých pracovních nabídek a mocinky si užij oslavování.
    PS: Seš super herečka. Jako ředitelka Lenka Drápalová seš neuvěřitelná. Ty i Martin H., Jakub Š., Patricie S. ...no prostě celá Ulice je nejlepšííííí.
  • martina81

    Narozky

    Ahoj Míšo, přeji všechno néj.. k narozkám, hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody. Zůstaň pořád tak sympatická jak jsi do teď.
    Také máme toto datum se sestrou narozky, je to sympatické datum.
    *4* *1* *3*
  • Vše nej k narozkám.

    Vše nej k narozkám přeje Kamil. Jsem souznitel v dnu narození Magdalény Bianky Ištokové a byl jsem na vašem představení v Praze. Tak si to užijte. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit