Přejít na výpis diskuzí

Michaela Badinková

OSOBNOST 13.1.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michaela Badinková

    Milá Míšo
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
  • Chicago

    Míšo, dnes jsem byla v Komorním divadle v Plzni na muzikálu Chicago, prostě skvělý výkon!!! Moc se mi to líbilo celé a Váš výkon prostě nemá chybu. V seriálu Ulice se toho moc předvést nedá, to je o kecání, ale tady...!!! Moc Vám držím palce
  • Pozdrav Míše

    Míšo, jsi bezvadná herečka, mám Tě moc ráda a nejvíc se mi líbíš v Ulici a v Básníkách. Přeju Ti hodně pěkných rolí a hodně štěstí v práci i v životě. *14* *4*
  • otázka

    přeju všem hezký den můžu se zeptat jestli někdo tady neví jestli to doopravdy Michaela Badinková čte ?? *3*
  • pilot58

    Ahojky Míšo.

    Včera jsem měl to potěšení Vás vidět v plzeňském komorním divadle v muzikálu CHICAGO.Díky tomu jsem teď členem Vašeho fanklubu.Měl jsem možnost tento muzikál vidět před časem na Brodwayi a podle mého názoru by se plzeňská verze s Vámi a celým souborem neztratila ani tam.Děkuji za nevšední zážitek.
  • stariatka

    míšo vše nej

    ahoj míšo vše nejlepší k narozeninám at se ti daří v hereckém i normálním životě!!
    *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • blahopřání

    Ahoj Míšo,všechno nej k narozenínám,hodně zdravíčka,štěstíčka alásky.Ať se Ti daří!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1979

    MIŠA BADINKOVA MIMI 1979

    MIŠA BADINKOVA

    Všechno nejjjjjjj k vaši 30 tinam
    hodně zdravi štěstí lasky v uspuch divadelnich prknech co znamenaji svět a lasku. pro herce a navštěvniky. kultury
    serialu ulice.......
    zasila tajna faninka nika+ mimi 1979 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hezká Míša

    Ahoj Míšo moc ti ten účes sluší jsi hezky ostříhaná?Seriálová ředitelka budeš skvělá držím palce aby ti to šlo.. *14* *3* *3*
  • super

    Ahoj Míšo jsi skvělá herečka v Ulici ráda se na tebe dívám, žádný díl mi neunikne, těším se na další díly.Také jsi se mi líbila jako zrzka v BÁSNÍKÁCH?Jsi skvělá a sympatická zůstaň tak na pořád?Hodně štěstí v osobním životě a v herectví? *4* *4* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit