Přejít na výpis diskuzí

Michaela Exlová

OSOBNOST 12.8.2009 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday <3
  • Míšo si úžasná a verča taky nechápu lidi který ji nemají rádi <3
    • další mladá co jde po pěnezích až vyroste a bude ji 23 tak se bude prodávat a brát drogy špíína zaprodaná ta newí co jeto pracovat 8-10 hodin děnně hnus tenlhe system v tehle republice
  • ahoj miško ja sem terka haklova chibiš nam a vím že si musela odjet ze skupini 5angls a mam te rada ja ko kamošku a verča už to zvlada a a prořnravuje te verča a všíchni na tebe s pominaj a budem zase vistupovat Terka haklova *2* *4* *3* *14* *9* *14* *16* *11* *10* *1* *2*
    • Promiň ale jak můžeš být Terka když se jmenuješ Kačka č to nechápu :/
      • nato se... pes nee
    • Ty nejsi Terka Haklová ani náhodou. Míša odelša kvůli Mertlovi.
      Ty Terka nejsi a navíc tam máš snad milion chyb
  • ahojky miško chibiš nam se stejska a mam te rada tva kačenka kačka čeledova taken sem na fb *14*
  • Mišo ty vlasi bilu husti a mate fb stíska se mi po tobe *8* a si ma kamoška a mam te rada ja ko kamošku *14* a mam te zac nejlepší kamošku *3* a verča je take ma kamoša a 5angls ma fb *12* simona bartsova :'(
  • Míša toho na rozdíl od vás hodně dokázala, tak nepišě blbosti.
  • Ahoj, měla jsem te asi z 5angels nejradeji a proto by me zajímal duvod tveho odchodu, nikdo se o tom poradne nezminoval a pokud by to nevadilo, byla bych hrozne stastna, kdybych se ho dozvedela.. :D Dekuju moc, a hlavne si uzivej zvota..:)
    • chctěla bych to vědět
  • proč máš tetovánÍ
  • Ahoj Míšo jak jse máš doufáme že do¨bře a ho veroniko já tě zabiju h tak ahoj z pozdravem ANGEE WENDY TERKA A Já
  • Ahoj ty krávo ha jsem alespoň hvězda a ty jsi nula *10* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • tak hele,podle mě je /byla Míša skvělá.Tak jse do ni nenavážej a neurážej ji *9*
    • To nepsala verča :(
      • Přesně. to nepsala Verča. Taková není, ale ty podvaděčky, co se za holky vydývaj jo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit