Přejít na výpis diskuzí

Michaela Exlová

OSOBNOST 12.8.2009 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucy_m

    DEJTE HLAS 5ANGELS

    http://diamondcats--jsou-nej.blog.c z/0911/diamond-cats-vs-5angels dejte hlas 5angels a nenechejte Diamond Cats vyhrát!!!
  • emial a lide.cz

    Tady email na Míšu:Misaa5angels@seznam. a tady lide.cz:Misaa5angels



    Tak čaaaaues *14*
  • wooooow

    Míša je supeeeeeer.Je nejlepší!!!!!Není to tak,že bych ostatní 5angels neměla ráda,to mám ale Míša je faaaaaajnová!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • aerobik brno

    ahoj mišo bilas dnes 18.10. na souteži v brne ??????????? ja sem tam bila a vyhlašovali tam že miša exlova vihrala ja sem tam vy dela tebe jeslis to bila ty *7* *7* *7* *7* *7* a bylas to vubec ty *9* *9* *9* *9* *9*
    • Aspoň se nauč psát
    • Re: aerobik brno

      bila to ona
  • Stejnej den!!

    Právě jsem se dozvěděla,že se Míša narodila úúúúplně stejnej den jako já!!!Já se taky narodila 6.8. *8*
  • kiki569

    michalka

    ahoj
    misa exlova se mi zda nejlepsi nikolka taky ..... *14* *14*
    • Re: michalka

      Ahoj Míša je uplne nej hholka na celým svete mam ji hodne ráda je super.Silva
  • jůůůůůůů

    Míííša je skvělá!!! *14* *14* *14* Chtěla bych se s ní kámošit! *3* *3* *3* *3*
    • Re: jůůůůůůů

      jo já sní chodím do školy na gympl do bystřice a je uplně uža a nejlíp se s ní kecá!! *5*
    • vashley

      Re: jůůůůůůů

      já taky *14* *14* *14*
  • vashley

    Vashley

    někde jsem jí viděla....v zoo lešná...nebo ostravě...nwm!! *7* ale staré 5angels mám radši *14*
  • moc ne

    zatim te moc neznam ale myslim ze jsi dost dobra a za ti to moc moc moc moc moc moc moc pujde tvoje nej nej nej faninka simca
    *3* *4*
  • :-))

    Jsem zvědavá na nové členky,jak budou tancovat!Už se těšíím! *4*
    • michaela exlovka

      michaela je za naho mesta a vystupovala na vanocni akadenii ja je to mistrine sveta je faakt good a myslim ze v 5 angels zazari *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit