Přejít na výpis diskuzí

Michaela Exlová

OSOBNOST 12.8.2009 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kenedka

    Dítě malé

    Malá holka, co si myslí jak je talentovaná. Omyl, tyto dětské zpěvy může předvádět ve školách, ale NEcpat to jinam. Brní z toho uši, vše dělají zvukaři. Ty jejich písničky se skutečně nedají poslouchat.
    • Re: Dítě malé

      tak tto nemusis poslouchat vid,, *5*
    • Re: Dítě malé

      tak tu nechod *16* *16* *5* kdyz ji nemas rada misa je nahodou super holka *16* *8* *5* *5* *8* *8* *8* *10* *10* *10* *13* *13* *13* *8*
  • ahoj míšo

    ahoj míšo můžeš mi napsat na e-mail můj e-mail je oncirik@seznam.cz *3* *14*
  • ahoj míšo

    ahoj míšu mám tě moc rád *14* *14* *14* *14* *14*
  • mrd

    míša je pěkná kundička *14*
    • Re: mrd

      víš co nepomlouvej a nech si to někam jinam mě do toho sice nic neni ale 5angels byli na naší škole v oslvanech(a jestli neveřiš tak se podivej na:5angels divčí skupina a ve fotogalerii to najdeš pod názvem:5angels v ZŠ Oslavany) a Míša je super a nezaslouží si aby ji tady někdo urážel!!§ a jestli to mysliš sexualně tak napiš že se ti líbí a ně tohle ale je to tvoje věc ale nwm jestli je Míša ráda když tohle o ní píšeš!!! *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *3* *13* *13*
    • Re: mrd

      heej co si to dovoluješ??ona se mnou jako chodí do třídy :P *13*
      • Jo a na jakou teda chodí školu? a jestli si myslíte že bydlí v Brně, tak to sou kecy ona chodí na Bystřický gympl a je z Bystřice, její matka tam údajně má hodiny tance.
  • barborasalkova

    Ahojky

    Děkuji mocinky žes mi odepsala dopis *14* *14* *4* *4* *14* *14*
  • Ahoj míšo

    Ahoj Miško moc tě obdivuju a napiš mi prosím :) *4*
  • míša

    máš velkej talent míšo *4* *4* *4*
  • mise

    ahoj míšo mam tě moc ráda a napiš na email lenazuzi@centrum.cz *3*
  • Narozky

    Ahoj Míšo vše nejky *3*
    • Re: Narozky

      no tak dík
  • narozky

    vše nej myško... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit