Přejít na výpis diskuzí

Michaela Exlová

OSOBNOST 12.8.2009 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezky,

    tak už má 14 ročků
  • ashly.13

    :D

    Bože probudte se.Já je viděla 5angels naživo,když jsme tancovali na jedný akci a jsou namyšlený,že to ani víc nejde.Myslej si o sobě jak jsou skvělý a kdo si myslíte ža tam na ně byl zvědavej...max.13 letý pubertacky.A když kolem nás procházeli s těma svejma loďákama že bych se do nic narvala 2x a ještě u toho vrtěli prdelí a mávali tak nešlo nic jinýho než se smát:D Tak a ted mě začněte nadávat a sežerte mě třeba:D Ale jsou to ***** :D
  • Přeju hodně štěstí..

    Sice nejsem fanynka jejich hudby ,protože se do nedá poslouchat (alespon podle mně) ale nenadávám jím;) Ale Míši přeji hodně štěstí a zdraví!:)
  • pro míšu

    ahoj miško proč jsis mě blokla na facebooku
  • blog

    Mrkněte se na www.cisarovnaalzbeta.blog.cz
  • Míša je super

    Míša super :) Kdyby jsi měla čas tak mi můžeš Míšo napsat na email: michalkavelova@seznam.cz budu ráda a moc ráda bych si stebou psala :)
  • Nepomlouvejte je!

    Prosím vás všechny pokud se vám Mišule a ani 5Angels nelíbí,nenadávjte jim!!A pokud toto děláte tak závidíte!!Mišule je moje kamarádka znám jí upe jak svoje boty!!Takže žádný,že je to dítě atd...Není je už vyspělá!Má krásný hlásek,krásně tancuje a to v jednom!!Málo kdo to umí!!Takže si dejte odchod!!!
    • Ona je fakt hrozně vyspělá, hlavně že nosí plavky,když nemá ve 14 žádná prsa. A je malá.
      Nesnáším ji jako celý 5angels.
      Hrabě bych si o ně neopřel.
    • Fakt má hrozně falešnej hlásek a je vyspělá jak já v 9víti letech ale jinak nic
  • pro nejhezčí holku ze všech

    Ahoj Míšo mohla by si mi napsat prosim svuj email nebo facebook nebo jiné stránky na které chdíš?? dystak na fojty22@seznam.cz *4*
  • pro misu a fandy

    nevite jaky ma misak *4* facebook *3* *3*
  • misa

    jsi proste super holka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *3* *3* *3* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit