Přejít na výpis diskuzí

Michaela Exlová

OSOBNOST 12.8.2009 
180 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kolik Měříí mííška ted ? 145 to je asi blbost .. Ale kdyby někdo vědel tak sem písněte děkuju ČÁu! |Jsi uzasna ..! *3* *3* *3*
  • Míšo jsi nejlepší , miluju tě *14* *14* *14* *14*
  • ahoj Míšo jsu tvoje faninka a mam vaší skupinu rada posloucham jí každy den.
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • 5angels jsou vyloženě trapný podl emě jak zpívaj oni tak zpívá každá 2 holka na světě.podle mě nemá ani jedna jedinečnej hlas jako např.Hilary Duff
  • Míšo jsi fajn v litomericich 18.12.2011 ti to slušelio jsi nej ale holky taky
  • mám tě ráda míšo jsi úžasná a hezká jsem tvoje velká faninka *14* . a kdo krytyzuje 5angels nebo uráží tak by si ti měl nechat pro sebe ne ?! *4* *16*
  • a odemě ta cesta k míši trvá jen 2hodiny 16minut :D bo já bydlím na moravě stejně jako miška akurát nevím jaká ulice *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • tak se z toho nepose*
  • hele když se vám takova skupina nelíbí tak sem nepište takovy komentáře ,ale jak sou maly tak jim to jde vy byste nic takoveho nedokazali zpívat tancovat a vymýšlet krásný písničky a míša není žádná blbka nahodou to je hezká holka a hezky zpíva tak držte h..u vy k.....i jste blbý skupina 5angels jsou prostě nejlepší skupina co znám
    • každej si sem může psát komentář jak jen chce..jáa upřímně 5a nenávidím sou namyšlený,trapný,a sláva jim až moooooooooc stoupla do hlavy..nesnáším ty ku*vy
      • Hele ty frajerko tohle to si říkej třeba o karlovi gottovy ale 5angels jsou nej.Když je nemáš ráda tak se m nic nepiš jasný!!!!!!Já je poslouchám každý den pouštím si jejich písničky mám je jak tapetu na notasu na tabletu a na mobilu.Nejsou to kurvy,ale šikovný holky tak běž a zpívej jak oni a tancuj a vymýšlej tak krásný písničky jako oni.
  • 5angels jsou pěkně trapný, si hrajou na dospělé a vůbec jim to nejde, trapné, vymatlané husičky, jejich zpěv se dá akorát přirovnat k ječení opic....
    • a hlavně jsou to rozmazlený sviNĚ!
    • Jediná, kterou mám ráda je Vendy a docela Angee
  • Nesnášim ji a celý to trapný 5angels, sice milujete Vojtu Dyka, ale on vás ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší