Přejít na výpis diskuzí

Michaela Exlová

OSOBNOST 12.8.2009 
180 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MÍŠO JÁ TĚ ŽERU AT SE VÁM MOC DAŘÍ S 5ANGELS JÁ BYCH SE CHTĚLA S TEBOU POTKAT *5* *5* *4* *4* *4* *4* *15* *15* *2* *2* *1*
  • jste úžasný,moc bych vás chtěla poznat. a kdy pojedete na Kanárské ostrovy ??? odepiš :) *3*
  • 145 cm!!! ty vole,chce se mi blít.Já mám 12 roků a měřím 158cm! to je překlep ne? tolik jsem měřila v 8-mi
  • Ty co tady píšou že 5angels nemaj rádi, v pohodě ale nemusíte to sem psát. Dobře ale ti co tady píšou že to holky uráží, tak to neni pravda protože holky sem vůbec nechodí. Taky si myslim že existujou lepší skupiny než sou 5angels, od 5angels nemam žádné CD a nikde to neřikam, že je nemam ráda. A když už bych někde měla říct koho mam nejradši byla by to jednoznačně Wendy. Je to proto že se nepředvádí třeba jako Nikee, a je prostě nejlepší.

    To bylo pro antifanoušky i pro normal fanoušky: že i když je mate nebo nemáte rádi , holky si to nikdy TADY nepřečtou.

    PS:napište jim to třeba na oficiální facebookový stránky : 5Angels - oficiální Facebook a nebo na webové stránky na forum www.5angels.cz.

    je mi jedno že si o mě budete myslet že sem uplně blbá že to sem píšu ikdyž to asi víte , ale vypadá to že to asi nevíte ,když to sem píšete.
    • vám co se líbí ,to sem taky nemusíte psát!
  • AHoj,kto nema rad 5Angels tak nech tu nepis komentar *10* *10* *10* *10*
  • Ahoj Misa proste vys te najlepsi skupina, mate super pesnicky ja vas proste milujem...pozdrau dievcata *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • ahojky miso si fakt super umis zpívat nejlepší z 5angels si faakt super *5*
  • 5Angels jsou nahodou skupina která umí zpívat tančit to super chcou fanoušky tak nic neřikej jestli seti ta skupina nelibi tak to neřikej nam .ale sobě Miša je hezka umi zpivat krasně se oblika.Nikolka taky hezky umi zpivat krasně se oblika.Terka taky hezky umi zpivat krasně se oblika.Vendy taky hezky umi zpivat krasně se oblika.Angee taky hezky umi zpivat krasně se oblika. *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *1* Každej den ja si posloucham jejich pisně a umim je na spamět.Každej mi je měl poslouchat skupi na je lejlepši. komentaře si nechte pro sebe a pište hezky miša chce mit urče takovy hezky komentaře ne že naky kraviny...
  • jestli máte problém proti této skupině tak tohle neříkej.Násto uraži a holky z 5Angels taky tak se koukni cos napsal a pak řikej něco!5Angels jso nejlepší *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • ahoj míšo prosím tě kdy tady v pardubicích bude konzerd? *4*
    Já mám nejraději tebe Míšo a Vendy jste dobré zpěvačky ale všechny zpíváte hezky a ten biber fiber písnička to je vážně moc hezký líbí se mi že pomáháte dětem *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší