Přejít na výpis diskuzí

Michaela Jílková

OSOBNOST 4.11.2010 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážená paní Jílkova
    byl bych Vám velice vděčný, kdybyste jeden pořad věnovala problematice Společenstvi vlastníku jednotek. Je zde několik problémů: minimální účast na schůzích, kdy je schůze schopná usnášení, nové stanovy-musí být-nemusí být,jak tyto stanovy mají vypadat, rozúčtování tepla, (přestže máme poměrně dokonalou ekvitermní regulaci,která reaguje na venkovní teplotu,takže teoreticky může být kotelna zapnutá i v létě,musíme si pořídit čidla na radiátory, která nic neměří a mluví se o tom, že musí být odečitatelná dálkově z chodby), rozúčtování vody,
    energetické štítky budov (= vytahování lidem peníze z kapsy ), musí být na schůzi přítomen právník pro zapsání do rejstříku, postup proti neplatičům (prakticky jsme bezmocní) a další a další nelogičnosti z dílny
    našich poslanců.
    Časopis "Praktický rádce pro SVJ" je v podstatě propagační materiám firmy
    Maddalena,který vyřeší všechny vaše problémy.
    Nejsem typ, který dokáže mluvit před kamerou, ale věřím, že se najde dostatek osob, které dokáží o tom kvalifikovaně diskutovat.
    Myslím, že by to zajímalo čím dál šírší okruh lidí.
  • Dobrý den paní Jílková.
    Politici vedou tuto zemi do pekel již 25 let a udělali 3 biliony dluhu. pan Babiš udělal 200 miliard zisku. Tak mu dejte šanci a ukáže co udělá. Oposice se toho bojí a proto tak ječí.
    AŤ UKÁŽE !!! Horší již to nemůže být. Já mu přeji úspěch.
    Pazdírek
  • Paní Jílková ďakujem Vám za tu poslednú reláciu o Ukrajine.Konečne už bola beseda nie iba jedným smerom,ale boli aj s druhej strany.Ja som z Slovenska a pozerám i české media,všetke rovnako publikujú že protestújúci boli andele.A vi ste dali možnosť aj druhej strane. Ďakujem pekne. Dušan
  • Na pořad,,Máte slovo,,o církevních restitucích jsem se díval,docela zvědav na argumenty obou stran. Sám jsem v tomhle tématu celkem nestranný,a jen obdivuji laickou veřejnost,jak má většinou úplně jasno-buď je věřící a pak jasněže pro,anebo ateista a pak v žádném případě nic nevracet.Co tak pídit se po pravdě,anebo to prostě nechat odborníkům na historii a právo? A tudíž v očekávání otevřené,férové výměny názorů,jsem zapnul TV....ale měl jsem co dělat,abych se dodíval do konce tohoto pořadu,kde má oblíbená moderátorka po celou dobu útočila proti zastáncům restitucí,a ani na chvíli se nenámahala být nestranným moderátorem,naopak,místy až posměvačně vůči nim...včera si ten pořad mohla nazvat..,,Mám slovo,,..to by bylo výstižnější.:-(
  • paní Jílková - nedejte se odradit,všimněte si, jakou ,,češtinou" píší někteří ,,kritici" a tak si o nich můžete myslet své...... já Vám držím palce
  • K minulému pořadu vezme si Brusel na zodpovědnosti ty mrtvé a zmrzačené novorozence.Zas se bude vše házet na triko státu.Pak bejbiboxi jsou zbytečné.
    Ke čtvrčnímu pořadu máte slovo.Žádné bio na celém světě NENÍ MOŽNÉ!!!!
    1.Stav ovzduší,kyselé a jinak znečistěné deště.2.Půda zatěžkána různými těžkými a jedovatímy kovy.3.Dřívější hnojení umělímy hnojivy viz.DDT.
    Které bylo nalezeno v italském oliv.oleji a to letos.A bez přírodnich hnojiv nic nevyroste,protože půda je vyčerpaná.Tak že bio by se snad mohlo pěstovat jen na jiné planetě,pokuď tam nezasáhl člověk.Tak že je to podvod na člověku a tahání peněz z kapsy. *1*
  • Paní Jílková
    Několikrát jsem se pokoušel podívat na celý váš pořad "Máte slovo".Nepodařilo se!Můžete konečně někdy nechat domluvit osobu,které dáte slovo?Necháte ho mluvit a v zápětí svedete řeč na něco jiného nebo necháte hovořit jinou osobu,aniž by předchozí osoba svůj příspěvek dokončila.Viz pořad ze 14.3.2013.
    • Michaela JILKOVA je pouhou moderatorkou sve talk show.Nejde ji ani o lidi ani o reseni problemu a nesvaru v teto zemi.Hraje jen svou roli.
  • Proč se moderátorka diskuzního pořadu obléká jako maškaráda? Ten pořad není o ní, ale o těch diskutujících. Viděl někdo něco takového jinde ve světě? Ale my chceme být přece světoví, že?
  • Myslím, že paní Jílková je neskutečně chytrá a odvážná žena. Říká nahlas věci, které si někdo nedovolí a někdo nad nimi ani nepřemýšlí, jako anonymní kritici *13* . Má můj velký obdiv, jo a oblečení stylové, líbí se mi ta dominantnost.
  • Souhlasím se všemi, kteří se kriticky vyjadřují k moderátorce pořadu Máte slovo. Paní Jílková sice nebývala v minulosti lepší, pouze jsme byli nadšeni pořadem,který se "navážel" do politiků. Současný pořad je hezky-česky nekoukatelný. Paní Jílková není tak všeobecně vzdělaná, aby mohla pojmout různá témata jimiž se pořad zabývá. Mám zpětnou vazbu od přátel, kteří tento pořad někdy shlédli a shodně konstatujeme, že jakékoliv dané téma nemá p. Jílková nastudované, přípravu na diskusi podceňuje, v horším případě, nezvládá. Lidé, kteří o diskutovaném tématu by ji "utřeli" kdykoli. Protože znám prostředí televize je jasné, že ji někdo šuká, nebo šukal, nebo že ona na někoho z vedení Čt. něco ví. Jiné vysvětlení pro setrvávání na postu moderátorky, není. Vždyť je plno VZDĚLANÝCH A CHYTRÝCH lidí. Pokud je záměrem dramaturga zvyšování nespokojenosti občanů (rozumějte "blbé nálady"), pak se omlouvám,neboť v tom případě, se vám to daří naprosto nepřekonatelně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit