Přejít na výpis diskuzí

Michaela Jílková

OSOBNOST 4.11.2010 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě by zajímalo co má paní jílková s nohama, zakrývá je jednoznačně buď dlouhými šaty a nebo má kozačky a podobně.
  • Paní Jílková je dobrá moderátorka.Církev by neměla chtít peníze když je stát zadlužený.Hlavně věřící by měli jít příkladem a né chtít něco na co stát nemá peníze.Bydlím na vesnici.Celkem 600 obyvatel.Máme kostel a Faru a jenom jednu věřící.Proč je jenom jeda? A není nás víc?Kde je chyba?Nebude to v církvi,že lidé nechodí do kostela?Marie.
  • 8.6.2012
    Včera jste tomu zase dala korunu v moderované hádce na téma Církevní restituce.Ani jsem nevěděl,že jste tak nábožensky vzdělaná.Za moje peníze trvale organizujete hádky na obrazovce.Jako universální znalkyně všeho by jste si již měla vybrat něco,kde půjdete do hloubky.Odejděte a neotravujte národ.Když nic nepřinášíte tak alespoň neotravujte svými neznalostmi.
  • Tak první vlaštovka je tady. A co to je? No přece platba za výběr lékaře. Předpokládám tedy, že v případě nezdaru po zákroku, bude vyšší i odškodnění pro pozůstalé. Ale na druhé straně by tedy mělo platit, že když si vybereme lékaře horšího, který tam vlastně vůbec nemá co dělat, měl by nám být přeplatek z pojištění vrácen, že ano? I když to vlastně bude také výběr a asi placený. No, dobře to mají ti kluci vymyšlené. No nic. Buďme rádi, že si nemusíme připlácet (tedy zatím) za řidiče MHD ve středním věku, který již má zkušenosti a k infarktu daleko, stejně tak za kapitána letadla a třeba se může najít takový, který se tomu bude smát ale třeba i za obsluhu atraktivní prodavačkou. Na druhé straně ta myšlenka není tak špatná! Co takhle připlatit si za jiného premiéra, ministra financí, zdravotnictví, práce a soc. věcí a dalších ministrů a v krajním případě za celou jinou vládu, abychom, když neplní sliby, nemuseli od voleb čekat, s "akutním zánětem apendixu", celé čtyři roky!
  • Dobrý den
    Máme tady organizace Bílý kruh bezpečí nebo Pro fem, ale když se na ně obrátíte, tak nepomohou. Dostala jsem přes pana senátora Chládka, kterému jsem napsala ,protože byl hostem v pořadu kontakt k tématu domácí náslilí u Míšy Jílkové. Můj příaopd s tím souvisí, protože šokana bývalého manžela pokračuje i po eltechformou majetkového vydírání a bohužel mu to zákon umožňuje.Pan senátor mně dal kontakt na JUDr Kateřinu Kuncovou, ale vůbec nereagovala ani na můj opakovaný e mail. Dal mně další kontakt na jiného advokáta, který sice napsal, ale nemůže se ze zdravotních důvodů mojí věcí zabývat. Snad to převezme někdo jiný.. Každopádně Profem zklamala, asi je jen sama pro sebe, ne pro lid, a to je ten nejhorší možný status, který vůbec může nastat. *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Včera 26.4.12 další cirkus ze strany Jílkove jako obvykle a to činí stále dokola to není normální ženská je to hrúza se na ni koukat, drzá, arogantní, místy hysterická,vůbec neumí vest slušně tuto diskuzi, neustále rozpoutává hádky, naváží se do diskutujících co ji nepasují do její demagogie, přerušuje diskutující, ROZBIJI diskuzí, je to nesoudna poblbla osoba, vyměňte ji za slušnou schopnější vést tuto diskuzí, která nebude obtěžovát diskutující svým sprostým chováním. Vůbec se nedívím panu Dvořakovi že s touto poblblou osobou se rozvedl !!!
  • Pani Jilkova, pamatuji Vas jeste jako elevku z tiskovek po roce 1990. Byla jste celkem dobra stika, s lety, na rozdil od vina, neziskavate, ale jste cim dal horsi. Zpivate pisne svych chlebodarcu, kteri Vas za nase penize plati, jste konformni se soucasnym zvrhlym establishmentem, jste neslusna k hostum zaujimajicim opozicni nazory. Mela byste se nekdy podivat a poslechnout si to jak se chovate. Televizni zurnalistice byste prospela svym odchodem. Umeni odejit je umeni.
  • Dnes jste opět potvrdila pořekadlo " Koho chleba jíš, toho píseň zpívej."
    Buďte prosím sebekritická a opusťte ty trapné pořady, které už nezvládáte. Nejsem sám kdo tvrdí, že republice škodíte. Místo ponižování některých Vámi pozvaných hostů, pomozte vysvětlovat v nějakém jiném užitečném pořadu, proč musí ČR šetřit. ČT by měla ušetřít i za Vámi oblékanou módu a naše peníze ať věnuje na příklad charitě.
  • Zatím jsme Váš pořad i když rozhádaný sledovali se zájmem.Po posledním,
    ve kterém jste asi podlehla tlaku režie na znemožnění zástupce Holešovské
    výzvy jtse u nás ztratila definitivně kredit.Až se bude formovat nová
    občanská iniciativa pro záchranu ČR a pohnání všech zlodějů od r.1989 k
    zodpovědnosti, tak si uvědomíte, jakou jste udělala chybu.
    Horákovi - Stodůlky *10*
  • Paní Jílková, do včerejšího pořadu jsem Vás měl docela v oblibě. Svůj názor však měním a dávám za pravdu kritickým hlasům na vaši osobu uveřejněným v Parlamentních listech. Doufám, že si je přečtete.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit