Přejít na výpis diskuzí

Michaela Nosková

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobnost???? To je drzost!!!!

    Jak mohou lidi typu Nosková a další rychlokvašky zařadit do osobností. To jako stát jsme na tom hodně špatně. Lidi co něco umí, o těch se moc nepíše, bohužel!!!!
  • naposled pro Omara

    Přestanme se vyjadřovat k příspěvkum od Omara jsou všechny stejné a směřovane k více osobnosten na tomto webu Foret,Horvát,Bendová ad...
  • jo

    já mám IQ 145 a mám rád Š.Vaňkovou a M.Noskovou.všichni co videli finalovy vecer,mi dají za pravdu,jak vyhral Vlastik,ta Aneta zpívala falešně a neumí ř,š,č,ž.To je strašný!!!
  • Ha ha ha

    Jo, my se ještě určitě setkáme :-)))
  • jasně,na Anetu jen tak nikdo mít nebude...jestli je namyšlená M.Nosková to nevím ale Š.Vaňková je docela hodně...
  • Aneta

    Na Anetu opravdu doposud nidko ze superstár ani z profesionálních zpěvaček nemá. Je to skvělá zpěvačka a hlavně osobnost. A to jí je teprve 19 let. Takže přirovnání k Noskové a Vaňkové je zcela a jednoznačně zcestné a nemístné. Nosková je namyšlená a podbízivá a Vaňková také. Obě hlas tuctový a Nosková podprůměrný.
  • mám ráda Anetu a IQ mám náhodou 135,a Míša zpívá v podstatě to co Šárka V.a to je jenom druhá Vondráčková-neříkam že zpívaj špatně ale už jich je tady moc a to je blbý a Aneta je sama za sebe a nikoho se nesnaží kopírovat jako třeba Šárka...Jak proboha můžete říct že tyhle dvě jsou lepší než Aneta??zpívaj celkem dobře ale takových Vondráčkových už je u nás dost a už to stačí,je dobře je tady taky něco jinýho.ale na Anetu mít nebudou ani kdyby se rozkrájeli...
  • proti mise nic nemam ale aneta a taky vlastik jsou nejlepsi
  • Aneta je daleko lepší a má lepší povahu a daleko lepší hlas-proti Míše nic nemám ale pro mě je SS Aneta a teď Vlastik Horvath...oba sympaťáci už od pohledu.Míša mi připadá trošku namyšlená ale to je muj názor,takže...nevím,možná že není.
  • Je to KOCICKA!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit