Přejít na výpis diskuzí

Michaela Nosková

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni co mají IQ 0, mají rádi Anetu Langerovou.Je to hrůza, ta její voda živá, je fakticky voda blbá!! Všichni co mají IQ nad nulu mají rádši Míšu N. a Šárku V. posílejte hlasy Horváthovi, Bendemu fandí má matka----------! nesmí to vyhrát, s maminou sem se vsadila vo umývání nádobí na rok.. lidi zachraňte mě
  • Debilové

    Já chápu Noskovou a Vaňkovou jako zpěvačky a IQ mám náhodou dost vysoké.Takže-vykašlete se na A.Langerovou!!!
  • Nic moc.

    Muzikálová hvězda. Tak už ji prý vzali. Jen ať si tam naberou superstar, oni jim tam za chvíli přestanou lidid chodit. Pro ty, kteří mají IQ 0, tak ti chápou Noskovu a Vaňkovou jako hvězdy zpěvačky. Ostatní ví, že tomu tak opravdu není. Co se týče kvality, nic moc.
  • nic

    ahoj dost jsem ti fandila
  • SI DĚLÁTE PRDEL???Jakej KEENU REEVS, pokud vim tak se jmenuje Keanu Reeves.
  • jsi úžasnááááááááááááááááááááááááááááááá
  • Je boží

    Míša N.je upřímná a umí zpívat-narozdíl od nikoho.Myslim že je i hodná A MILÁ..Všichni sme jí fandili a od té doby nás Super Star nezajímá!!!!!!!!!!!!
  • Jirka 77 a Míša Nosková

    Líbí se mi příspěvek Petry-fanynky,která má podobné názory jako já.Kdo má IQ 0,má rád Langerovou.Kdo má IQ větší,má rád Š.Vaňkovou a M.Noskovou:).Ráda bych ještě reagovala na debilní názory jistého J.77 a nějaké úchylky,která si hraje na M.Noskovou.Jsou to chudáci!!!,kteří nevědí,s kým mluví.Kdyby to věděli,drželi by klapačku.A jestli se tito pedofilové ještě ozvou,ať si mě nepřejou!!!
  • Muzikálová hvězda.

    Doufám, že zůstane jen u muzikálu, jestli ji tam vůbec vezmou. Muzikál je sice šunt, ale i tam uměj zpívat. Naštěstí mě tento obor vůbec nebere. Takže doufám, že nebudu muset často vypínat, k vůli této jen předvádějící se dívčině, televizi.
  • Upřímnost

    Miiiiišššššškkkkkoooo jjjjjssssiiii ssssuuupppeeerrr i když jjjjjjjjjjjsssssssssssiiiiiiii vypadla.Prrrrrooooosssstěěěě jssssiiiiii

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší