Přejít na výpis diskuzí

Michaela Nosková

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sI NEJLEPŠÍ
  • tak tohle ne

    No tak bohužel ty si mě opravdu nezaujala,ty tvý cukrbliky a ksichtíky na mě fakt nezapůsobily...tvůj zpěv pro mě moc neni...Možná kdybych byla kluk,ale mas tu smulu ze nejsem..nezlob se,ale lhat nebudu!!!A navic to umim rict doce mile,ne??Zadny nadavky...Zas tak hrozný to neni=)
  • Míšo,ty jsi byla a budeš moje favoritka a doufá že to vyhraješ tak pa a prosííííím odepiš.
  • Míša je nej... :-)

    Míšo,já se zbláznim,jestli to nevyhraješ a jestli to vyhraje ta žába al dhába,tak to se uvidí!!!Ta to nebude!
  • Mas krivej pohled Michalo,

    proto te nemam rada, to co si predvadela minule bylo fakt hrozny vcetne tech tvych ksichtu.
  • Gábina

    Jsi ta nejlepší a nejsimpatější holka na světě.Hele chodíš s Foretem?Já se ptám protože jsem tě vyděla na jedný stránce jak se sním líbáš. JE TO PRAVDA? Prosím odepiš
  • Míša-píša

    Škoda jenom, že neumí zpívat. To je ale v této soutěži ovšem není důležité.
  • MISA IS THE BEST

    Míša Nosková je zpěvačka s krásným a hlubokým hlasem, celkově je velmi krásná milá a sympatická. Já bych si ji vzal hned za ženu!!! Zdraví Chose007¨ (www.libimseti.cz/chose007)
  • S

    Jsi fakt super naše třída ( teda jenom kluci) tě zbožnuje
  • Míša v 1. finále

    Výběr písničky od Shakiry nebyl úplně nejšťastnější, ale jsem rád, že to prošlo :-) Příjemný pohybový projev a přirozená krása to zachránily, a tak i pro příště budu držet pěsti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit