Přejít na výpis diskuzí

Michaela Nosková

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Míša Nosková je moc krásná a na rozdíl od některých účastníků Superstar není namyšlená!!!To fakt oceňuji.Fandim ti Míšo!!!
  • Míša je super,krásná a krásně zpívá
  • Tak sem to tu zase po dlouhé době navštívila.Ale teď už sem se nešla koukat na Avril Lavigne ale na sebe.Je to krásný pocit.děkuji všem co my poslali hlasy a držte mi pěstičky...!A poprosila bych vás abyste se za mě nevydávali.:)))
  • .

    Míša je super!!!
  • sorry ale mě se nelíbí tvůj zpěv ani tvůj hlas, prostě jsi mi nepříjemná. ale neber si to osobně.
  • Míša versus Aneta??

    ...takhle bych to rozhodne nebral. Fakt je, ze Aneta pro me byla jasna superstar pote co jsem ji slysel a videl poprve, a ten samej pocit mam letos u Misi...tak doufam ze jsem to zase uhodl predem :-) Moc Mise fandim a ze srdce ji to preju! Hlavne se do budoucna vyvarovat trapnym novackym estradam a la Sarka... :-/ Vim, ze to asi neni nic jednouducheho, ale pevne doufam, ze Misu v podobnem poradu nikdy neuvidim..
  • Přesně tak, Míša je jediná superstar, aneta byla od začátku mrtvolka, ale Míša jí převažuje ve zpěvu a hlavně i v tanci, aneta vždy stála jako kůl v plotě. Míša je nej... ve všem na co šáhne v superstar
  • al dhaba

    gaba je super uplne nej nej nej nej nej nej dobra spevacka dobra
  • e-mail

    Jsi skvělá ,pro mě jsi jediná superstar. Už se těším na finále, protože Langerová je proti tobě nula.Doufám že budeš superstar,a jestli ne ,ti kdo ti neposlali hlas a nebo ses jim ani trochu nelíbila mají většinou IQ 0. P.S.jaká se ti líbí zpěvačka ?
  • Důvěra v internet

    Míšo, četl jsem v tisku, že se Ti někdo naboural do Tvé internetové stránky. Mně se stalo něco podobného, a to nejsem žádná celebrita. Hacker si zjistil heslo k mému e-mailu na Seznamu a pak mým jménem psal na net zhovadilosti. Tak bacha, nepřeceňuj schopnosti webmasterů, hackeři jsou vždycky o krok dál! K Superstar: zpíváš skvěle a taky jsi velmi sexy! Fandím Ti, ať to ve finále dotáhneš co nejdál!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit