Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *3* Chtěla bych Vás poprosit, pokud si tyto vzkazy čtete, jestli byste byl tak hodný a připravil si do Šumperka (21.4.) pro svého velkého - malého fanouška něco, co by mu udělalo radost. Je nepohyblivý a dýchá za něj přístroj, a zrovna ten den mu bude 15 let, dostane Vás tedy jako velké překvapení k narozeninám. Líbí se mu Vaše písničky a viděl i Děti ráje v Praze. Nejvíc se mu líbí písnička Chtěl bych žít tak, jak se má... Díky. Petra *4*
  • dobrý den michale mám vás ráda máte pekné pisničky hlas česko slovensko jste suprovej
  • jako hudebník moc dobrej není,ale klobouk dolů za všechno kolik toho stíhá, kdybych já měla stihnout to co on tak mám hlavu asi 2x větší!!
    myslím, že má velký srdce a taky celkem slušný některý muzikály
  • POZOR! Buďte u toho! MICHALA máte také možnost vidět přímo na natáčení, a to ZDARMA! Stačí poslat REZERVAČNÍ SMS ve tvaru:
    REHIT 2 mezera POCET MIST mezera JMENO A ADRESA na číslo 907 99 09
    Více info zde: http://www.barrandov.tv/to-byl-nas-hit/rezervace
    Pro další rychlíky, kteří napíší e-mail nebo zavolají, místa zajistíme: divaci.hit@email.cz (uveďte počet míst + jména) nebo 608 874 624 Mimo Michala také vystoupí mnoho dalších zpěváků!
  • V pondělí 20. února uvidíte Michala Davida v přímém přenosu soutěže TO BYL NÁŠ HIT na TV Barrandov. Hlasovat pro něho můžete už teď zasláním SMS ve tvaru HIT 8 na tel. číslo 907 99 09. Více na www.tobylnashit.cz
    Upoutávka - http://www.barrandov.tv/70422-to-byl-nas-hit-ochutnavka-disco

    To byl náš hit
  • Michale, mám Vás jako zpěváka moc ráda, píšete taky krásný písničky a
    musím Vás ujistit, že muzika, kterou děláte je velké umění. Jaro Slávik
    se před lidma jen ztrapnil.sj8
  • Dobrý den,chci udělat pro Míšu jedno videjko s krátkými vzkazy či fotkami za celý Fanklub a ukázat mu tím jak ho máme rádi..tím vás moc prosím abyste mi zasílali na tento email ....Veronika-Nova@email.cz.... od vás nahrané vzkazy a nebo vaše fotografie se vzkazem pro něj.. vše co byste mu chtěli vzkázat třeba to jak ho máme rádi za to co pro nás dělá atd..je to jen na vás co si vymyslíte a napíšete..videa a fotografie zasílejte do 20.11.2011 video zveřejním na jeho profilu 26.11.2011 tedy v den kdy je vyhlášení Slavíka..Všem vám moc moc děkuju a posílejte to dál at to ví co nejvíce lidí..děkuju a přeju hezký den..:)
  • Ahoj Michale,všechno nejlepší k tvému svátku,přeju ti hodně štěstí,zdraví,lásky a spokojenosti.To ti přeje tvoje fanynka Jana
  • blahoželanie

    Ahoj Michal!Všetko najlepšie k dnešným narodeninám,veľa zdravia,úspechov a radosti zo života!P.S.ďakujem za úžasný zážitok z vystúpenia v Rosine dňa 2.7.2011 Elena zo Žiliny
  • dra

    :-)

    všechno nejlepšííí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit