Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozeniny

    Milý Míšo
    Gratulace k Vaším dnešním narozeninám
    přání hodně štěstí,zdraví.
  • MICHAL DAVID NA FÉNIX RÁDIU

    Příjemný den všem :-) Michal David bude 8.5.2011/neděle/ hostem internetového Fénix rádia od 16:00-19:00 live !! Po celou dobu vysílání můžete Michalovi zasílat pozdravy a přání prostřednictvím icq : 593 546 544 nebo na skype: fenixradionet a Michal bude odpovídat přímo do éteru!! Naladíte nás na www.fenixradio.net *3*
  • Ahoj Michale

    Ahoj Michale,
    viděli jsme se před 32 lety na Praze 3 u jednoho blonďáčka který stavěl zesilovače pro kapely. Tam jsi mě nabídl práci zvukaře a já jí blbec odmítl. Vzpomínáš bylo nám 19 let.
    To už se nevrátí!
    Zdeněk
    • Mně nabídl Michal David před 18 lety práci manažera. A já ji k**tén odmítl. To už se nevrátí... OMG!!!
  • mildin1122

    mildin

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* nnichale napis a kdyztak ti dam moje t ajhoooj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *3*
  • mildin1122

    milena

    michal je nejlepsi spevak a taky ze ho posloucham kazdej den a moje mam *4* chodila na misi koncwerty a mame michala davida 2 alba a misu mam moc rada je uzasnej *14* a ja ho musim poslouchat kazdej den musim ja nemuzu neposlouchat to nejde musim ho proste poslouchat musi je uzasnej *14* *14* *14* *14* *4*
    • mildin1122

      Re: milena

      ahoj michale jsi muj nejoblibenejsi spevak sice my je 12 let ale to nevadi muzu te pozadat o plagat a o fotku s tvim podppisem prosim *14* *14* *14* *14* *14* *4* a mam te moc rada moje adresa je milena strakova slany ciryla boudy 271 slany 27401 *14* *14* *14* ahooooooooooooooooooojky mejse hezky a napis pa mam te moc rada *14* *14* *14* *14* *4* *4* *7* *7* *14* *14* *14* *14*
  • Žádost o plakát

    Michale jsi můj nejlepší zpěvák.Sice je mi jen 10 let ale mě to nevadí.Můžu tě požádat o plakát s tvým podpisem?Ahoj Michal.
    Moje adresa je: Michal Kalista
    Solopysky6
    Sedlčany
    264 01
    Ahoooooooooooooooooooj
  • Tvoje fanynky

    Jsem vaše faninka i kdyz mi je 12 let i moje mamka vas obdivuje:D:)
  • dement

    Jeho tvorbě se dá jen smát. Holt přiteplenej hlas a vzhled dělá divy..
    ....
    Tak a teď do mě!!!
    Od čeho jsou diskuze???!!!
    ....
    Iron Maiden vládne světem. Přiteplenýho Míšu nechme dětem.
    • Re: dement

      závist je vlastnost čechů, tak jste vlastenec. MD JE skvělej člověk i zpěvák, vlastně v našem městě nevynechám jeho koncert, vždy dostane do varu všechny věkové kategorie, lidí na jeho koncertech prožívají šťastné okamžiky, mnozí se vracíme do nádherného mladí, DÍKY MICHALE!!!
  • Přání k narozeninám

    Michale, hodně štěstí, zdraví, životního elánu, hodně lásky, aby se Ti na světě dobře vedlo, aby ses na světě měl dobře a abys měl vždy dobré srdce.
    Přál bych si zazpívat s Tebou Tvoji písničku - Disco příběh.
    Zdraví a přeje Aleš F.
  • cinderella.l

    HAPPY BIRTHDAY

    ... po tomto světě chodí jen velice málo lidí, které mám ráda a kterých si opravdu moc vážím.
    Michale, patříte mezi ně. Děkuji Vám za to, že jste. S vámi a vaší hudbou je život tak nějak hezčí.
    K narozeninám Vám přeji hodně zdraví, hodně štěstí, hodně lásky, hodně skutečných přátel, spoustu hudebních nápadů, ale také hodně pevné nervy, protože těch hloupých lidí, co " marní " čas na tomto světě, je bohužel stále ještě dost. *3*
    • Re: HAPPY BIRTHDAY

      nejses ty jedna z tech hloupych? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit