Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej k narozkám.

    Míšo vše nej k narozeninám. Přeje souznitel v dnu narození Haničky Zagorové Kamil. Užije si to v pohodě. *4* *4* *4*
  • terrysssek

    příbuzný

    joo David ten je pecka...taky můj příbuznej *3* *3*
  • michal david

    Já ho neposlouchám to spíš brácha, ale jedno jsem ho viděla, když jsem letěla z Řecka letadlem, tak letěl stejnym. Bylo to před rokem. *3* *3*
  • o koncerte

    Koncert Michala Davida v Bratislave 14.5. bol naozaj perfektný, atmosféra vynikajúca, len jedna vec zaskočila viacerých účastníkov koncertu, keď Michal David oznámil, že Mária Čírová spieva duet s ním lepšie ako Iveta Bartošová (s ktorou uvedenú pieseň naspieval), čo bolo teda ďaleko od pravdy a dosť veľa ľudí si išlo radšej von zapáliť, keď Mária Čírová išla spievať - nič proti nej - ale myslím, že takáto reklama jej nepomôže a na Ivetu aj tak nemá ... *13*
  • Dík Míšo za focení.

    Dík Míšo za focení, máme oba rádi Haničku Zagorovou je to moc hodná paní a já jsem hrdý na její a můj stejný den narození jako ty máš s Karlem Gottem. Měj se fajn Kamil *4* *4* *4* *3*
  • Vesničko má středisková

    Nejlepší je od něj ten song Šoumen, jak hraje i v té komedii Vesničko má středisková jak jsou na té pouťi. *3*
  • Moje nervy

    Teda taketo terno som necakala. Verte, ze nadalej zostavate najoblubenejsim hudobnikom nasej celej rodiny a chystame sa aj na vas koncert v maji v Bratislave. Len tu piesen z Bratislavskej lyry asi uz nebudeme pocut,no nevadi. Prajeme vam vela krasnych a uspesnych dni, Vlasta s dcerami Jarmilou a Gabrielou *4*
  • cau krapiku

    cau miso drzime ti palecky ses dobrej kluk my jsme taky svedsky a taky tak nemas rad chrapaci ? mej se pekne a preju ti hodne uspechu a hele nechces mi dohodit toho itala jak s nim zpivas *1* asi ne co tak nic cus
  • Hello,

    Hello,
    How are you? I saw your profile today at (www.osobnosti.cz)and feel like contacting you.
    I feel we may become matches (tessy_4000kuru@yahoo.com. ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
    (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
    have a nice day.
    your in love tessy kuru.
  • kk.a.t.k.a

    Míšaaa

    Nejlepší ..DISCOPŘÍBĚH *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit