Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bronulka

    MICHAL

    MICHAL JE MICHAL.MÁ OHROMNOU ENERGII JE VIDĚT,ŽE MILUJI ZPÍVÁNÍ.JEHO PÍSNIČKY POSLOUCHÁM RÁDA JSOU NATOLIK CHYTLAVÉ,ŽE SI ZPÍVÁM TAKÉ. *3*
  • fuj

    Zpívá jak teplouš!!!!
    • Re: fuj

      Asi si este nevidel spievat tepleho. Misko spieva super a ma pekny hlas tak sa zamisli kto je teply
    • Re: fuj

      Ty říkáš,že zpívá jak teplouš já ti ten názor neberu.Ale rád bych tě viděl řekl bych,že ty jak teplouš vypadáš!!!!!!!!!!!
      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: fuj

        to je fakt ;-)
        *1* *15*
  • dotaz

    Ráda bych sehnala kontakt na Michala, jestli ho někdo znáte, tak mi prosím napište. *3* *4*
  • Michal David

    I když poslouchám spíše rock, tak písničky Michala Davida mám taky moc ráda a na filmech s jeho hudbou (Discopříběh 1 a 2, Láska z pasáže, atd.) jsem doslova vyrostla a miluju je dodnes.
  • dotaz

    Ahoj všechni kdo prosím napíše kde michal david vystuje letos a kde můžu sehnat lístyk děkuji Petr
    • Re: dotaz

      Ahoj Petře, podívej se na stránky www.michal-david.wbs.cz tam se to dozvíš. Zatím jsou tam uvedeny jenom dva termíny Michalových vystoupení, ale časem by jich mělo přibýt. A v diskuzi tam najdeš napsáno i kde se dají koupit lístky. Měj se moc fajn a kdyžtak napiš jestli jsi našel, co jsi potřeboval. Ahoj. *4*
  • michal david

    Michala Davida znám jen trochu, protože ho poslouchá brácha.
    Asi mi nebudete věřit, ale nedávno jsem s ním letěla v letadle!!!!!Mám jednu jeho fotku z toho letadla,ale nechci ji šířit! *5*
  • Všechno nejlepší!!!!!!!!!!!

    Ahojky všem příznivcům Michala Davida.Dnešní den bych chtěla popřát Michalovi vše nej...Taky jsem chtěla říct,že ho považuji za nejlepšího zpěváka u nás.Jeho písničky nestárnou,ba naopak.Je mi 39 let a obdivovala jsem ho ve svých pubertálních letech a dnes ho obdivuje má 21tiletá dcera.A to už o něčem svědčí. *4*
    • Re: Všechno nejlepší!!!!!!!!!!!

      Tak zřejmě to svědčí o hudební omezenosti Vaší i dcery. Nic jiného mě nenapadá.
      • Re: Re: Všechno nejlepší!!!!!!!!!!!

        Naprosto souhlasím. Naivní texty a hudba jak odněkud z poutě. Každému se líbí, ale něco jiného takže neodsuzuju.
    • Re: Všechno nejlepší!!!!!!!!!!!

      Taky souhlasim...akorát, že mě je 13 a Michla Davida poslouchám hrozně moc ráda....je to ten nej zpěvák.....mám ho fakt moc ráda...
    • Re: Všechno nejlepší!!!!!!!!!!!

      Souhlasím s vaším názorem - mě je dvacet a taky Michala moooooc obdivuju, protože jeho písničky vycházejí z běžného života a jsou hezké a romantické. *3* *4*
  • Přáníčko

    Přeji Michalovi k narozeninám všechno nejlepší, hoooodně štěstíčka a zdravíčka, ať ještě dál a dlouho zpívá a skládá tak hezké písničky, jako do dneška a samozřejmě mnoho úspěchů a pěkných chvil jak na pódiích, tak i v soukromém životě. No a v neposlední řadě ať si ty své dnešní narozeniny pořádně užije!!! *3* *4*
  • Moje nervy

    Mily Michal ste neskutocne mily priatelsky clovek co si dokaze ziskat srdcia vsetkych i starej mamy ako som ja. Mala som tu cest zucastnit sa vasho vystupenia v Senci na Slnecnych jazerach. Bol to pre mna ale i ostatnych ludi ktori tam mali moznost byt nezabudnutelny zazitok. Vase vystupenie skratka nemalo chyby.Ste jedinecny a pamatam si aj vase vystupenie vo veku mladika na Bratislavskej lyre. Dakujeme vam ze takymto krasnym sposobom prinasate medzi vystresovanych ludi pohodu a radost z vasho nevtieraveho umenia. Drzim vam palce a prajem vela vela zdaru...Dakujem Vlasta *4* *5*
  • adresa

    Ahoj vsichni,prosim vas jste uz moje jedina nadeje,chtel bych,aby jste se mi nekdo pokusil sehnat adresu na Michala Davida,zkousel jsem uz plno veci i pres radia i nahravaci studia,ale nic.Tak prosim sezente to nekdo,vzdyt nekdo musi bydlet prece blizko nej t ak snad tu adresu zna ne???dekuju moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit