Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konzertíky Míchala Davida

    Ahoojky lidi
    Nevim co mi tady na to řeknete,ale já si myslím že by bylo úžasný kdyby Michal David měl nákej konzert v sazka areně *1* jako fákt mooc bych chtěla zase vyjít na nákej jeho konzertík *14* Mrzí mě že se ted věnuje mín zpěvu *9* Ale fanynka budu pořád *14*
    Mějte se všichni kráásně
    • Re: Konzertíky Míchala Davida

      Ahoj, já s tebou souhlasím a to jak s tím koncertem, i když nejsem z Prahy, takže by se mi to hodilo spíš v Litvínově, nebo někdě poblíž. *3* A to, že se méně věnuje zpívání mě taky mooooc mrzí *9* *9* , hlavně je škoda, že už dlouho nevidal CD s novými písničkami, ráda bych od něj nějaké nové slyšela, né jen ty staré předělané, i když ty jsou samozřejmě taky super. *3*
  • Nová člen fanklubu

    Ahojky všichni,
    přečetla jsem si několik příspěvků od vás na těchto stránkách a musím uznat, že máte velice rozumné názory. Já sama jsem fanynka Michala Davida již mnoho let. Obdivuji ho i jako osobnost, protože se dokázal poprat s několika životními zkušenostmi a přesto stále pracuje a je fakt, že jako ďas. Velice se mi líbí jeho písně a i to, že už pár let se věnuje i dalším činnostem, než jen zpěvu. A to na něm velmi obdivuji. Tak se tu mějte super a až budu ´mít čas, tak vám sem opět něco písnu.
    Bohunka *3*
    • Re: Nová člen fanklubu

      Ahoj Bohunko,
      vítám tě ve fanklubu a díky za vzkazík. *4* Byla tu teď celkem dlouhá odmlka, tak je fajn, že se zase někdo zapojil do diskuze. *3* Také Michala Davida velmi obdivuji za to, co všechno ve svém životě dokázal a doufám, že se od něj brzy dočkáme nějakých nových písniček *3* nebo třeba dalšího muzikálu. *4*
  • Michal David

    Michal David je skvělej zpěvák *5* *9*
    • Re: Michal David

      Ano, souhlasím. Nedávno byl na diskotéce v Berouně a byl úplně úžasný. Líbil se všem, mladým a nám starším. Byla jsem spolu s dcerou, té je 18 a byly jsem nadšené obě. Chtěla bych poděkovat přímo Michalu Davidovi, ale nevím, kam napsat. Prosím o radu. Díky Bára
  • Koncert v Ulicích - pro Ali;-)

    Ahoj, doufám, že tenhle vzkazík najdeš...je to divné, ale na té adrese: http://oficialnistranky.cz/michal-d avid/ mi vůbec nešlo napsat jakoukoliv internetovou adresu a dokonce ani můj e-mail, na který bys mě popřípadě mohla kontaktovat...tady to naštěstí jde, takže tu písničku Koncert v ulicích najdeš na: http://mp3kestazeni.wgz.cz/ceska-tv orba-diskografie/michal-david.html
    Je v albu Rodinná show z roku 1984. Měj se a odepiš, ať vím, že tenhle vzkaz nebyl zbytečný. *3* *4*
  • Český slavík Matonni 2007

    Michal David skončil ve Slavíkovi na 23. místě. Těsně za ním byl Daniel Hůlka a předběhl i Janka Ledeckého či Bohuše Matuše. *1* *5*
    • Re: Český slavík Matonni 2007

      Jéje...chybička se vloudila, samozřejmě to není Český slavík Matonni, ale Mattoni. *1* Jinak tímto Michalovým úmístěním se opět potvrdilo, že je to skvělý zpěvák a lidé ho mají rádi a fandí mu! *3* *14* *4*
      • Re: Re: Český slavík Matonni 2007

        A ty si hlasovala?
        • Re: Re: Re: Český slavík Matonni 2007

          Ano, já jsem hlasovala, protože si myslím, že alespoň tímto způsobem mu můžu vyjádřit svou přízeň, i když jsem slyšela, že zrovna výsledky ve Slavíkovi ho příliš nezajímají, ale já mám jeho hudbu a zpěv ráda a proto jsem mu poslala svůj hlas. *3* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Český slavík Matonni 2007

            A myslíš,že on bude vědět o tom,že ty zrovna si mu poslala hlas?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Český slavík Matonni 2007

              No, tak to samozřejmě vědět nebude, ale to nevadí, prostě jen uvidí počet hlasů a snad bude rád, že má tolik fanoušků, kteří mu je posílají. *3* Myslím, že hlasy od jeho příznivců jsou pro něj v podstatě odměnou za jeho práci, protože je tak vidět, že se lidem líbí jeho písničky a že ho mají rádi a dokonce jim stojí za to, aby mu poslali hlas do Slavíka. *4*
  • Discopříběh 2(1991)

    Ahoj Michale,od doby,kdy jsem porvé viděla film Discopříběh(bylo mi asi 8) miluji té písně a filmy.Dnes mi v celé sbírce chybí pouze album Discopříběh 2(1991) a písnička Kam tak náhle odcházíš.Moc tě prosím,pošli mi je nebo poraď,kde je seženu.Díky moc Bára
  • Svatba pro tebe

    Ahoj
    Jsem nováček ,tak se teprve seznamuju .!
    Vždycky jsem měla ráda tvoje písně .
    A vždycky jsem chtěla abys mi zaspíval na mé svatbě.
  • Přáníčko

    Chtěla bych Michalovi dodatečně popřát všechno nejlepší k jeho včerejšímu svátku. *3* Hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka, protože zdraví je to nejdůležitější!!! *4*
  • otazka

    Cus Lidi.Potrebovla bych vedet jak se jmeuje pisen kterou Michal zpiva v Diskopribeho 1,jak tam Hrusu strihaji dohola a nebo na kterym albu se nachazi pac na soundtracku k diskopribehu neni.mocky dekuju.
    • Re: otazka

      Ahojky, tak ta písnička se jmenuje Vidím tě všude a je na albu Discopříběh, které vyšlo v roce 1987. *3* Měj se fajn. *4*
  • Úvaha

    No vidím, že nám tu ta diskuse nějak upadá... *9* Tak sem přispěju tedy alespoň já - ať se tu zase něco děje. *4* Docela by mě totiž zajímalo, jestli se sem sám Michal David někdy podívá a čte si tyhle naše příspěvky??? *7* Nejdřív jsem si říkala, že přece jen chce vědět, co si o něm jeho fanoušci myslí, ale pak mě zase napadlo, že to vlastně ani nemusí zjišťovat, protože, co si tak asi o něm fanoušci můžou psát, že...to je nejspíš každému jasné...pomlouvat ho asi nebudou, když jsou to jeho fanoušci a tudíž ho prostě mají rádi!!!*14* Ale zase na druhou stranu, proč by se sem nepodíval, třeba jen tak ze zvědavosti... *3* No nevím, každopádně faktem je, že má určitě hodně práce, takže je možné, že nemá čas aby se sem podíval. *9* Ať už je to tak, nebo tak, nebo úplně jinak...stejně by mě velmi zajímalo, jestli tu už někdy byl... *7* *7* *7* Ale asi se to stejně bohužel nikdy nedozvím. *9* *9* *9* A jinak zde samozřejmě vítám další novou fanynku. *3* *4*
    • Re: Úvaha

      Já si nemyslím,že by se tady Michal díval.Já si myslím,že má na starosti jinačí a důležitější věci,než se dívat na internet.Otázka ale je,zda vůbec má internet doma.A jestli jo,tak si nemyslím,že by věděl,že tady tato stránka existuje. *4* Myslíš,.že ho pomlouvat nebudou??
      Fanoušci jsou všeho schopní,ale já si myslím,že na jeho koncerty chodí ti,kteří si s ním chtějí zazpívat a jsou to většinou starší lidé,než jsme my. *3* Nevím,jestli vůbec ví o tady této stránce. *15*
      • Re: Re: Úvaha

        Tak já si myslím, že internet doma asi mít bude, řekla bych, že ho po internetu určitě kontaktuje mnoho lidí, kteří s ním chtějí nějakým způsobem spolupracovat, takže pro něj bude internet určitě v jistém smyslu nezbytný. *3* Jestli ví o této stránce opravdu nemám tušení, ale řekla bych, že možná ano. Jinak v tom, že má dost a dost jiné práce, než aby se sem díval, máš samozřejmě pravdu.*3* A s těmi fanoušky tedy vážně nevím, ale když už jsou to skutční fanoušci, tak by ho přece měli mít rádi - třeba jako my. *4* Třeba já bych ho rozhodně nikdy nepomlouvala, protože si jeho práce, která není vůbec jednoduchá, velmi vážím!!! *4* Protože přece jen složit takovou písničku, která by se lidem líbila bude určitě pěkná makačka - a že už jich má na svém kontě opravdu hodně. *3* *3* Ale samozřejmě se najdou i takoví lidé, kteří ho pomlouvají, ovšem ty já už neberu jako jeho fanoušky. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit