Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj \"Malej\"

    Ahoj Malej,jak se máš?? Několikrát jsem Ti posílala SMS,ale nikdy jsi se neozval.. *13*
    • Re: Ahoj \

      A myslíš si,že máš jeho skutečné číslo??? *7*
  • Michalovi

    Skládáte opravdu pěkné písničky!Příjemně se poslouchají a při hře na klavír se na nich dá dost dobře zdokonalit! Díky za ně a jen tak dál!Pár přátel a Nálezy a ztráty nemají chybu!Moc Vás zdravím!
  • Ahoj Michale,

    dovoluji si Vás takhle oslovit, jelikož jsem právě zjistila, že jsem přesně o 1 rok starší. Dovoluji si Vás touto cestou pozdravit a vyjádřit se k připomínkám,které tu čtu, Sleduji Vaši profesionální dráhu od začátku, na Vašich písničkách jsem vyrůstala.Jsme generace, která minulý režim pamatuje a ví,co a jak bylo.Ať se jdou střelit tito primitivové,kteří Vás napadají.Opravdu mám Vaši hudbu ráda a moc Vám fandím.Vykašlete se na ně, nemohou za to!! *9* *3* Chci Vám popřát hlavně hodně zdraví, štěstí a pohodu.Chtěla jsem Vám ještě poděkovat za Vaši 13.komnatu, bylo to moc pěkně a upřímně udělané.Obrečela jsem to.Život není vůbec lehký co sám přinese, nenechte si ho znepříjemnit blbcema na diskusním fóru.Zdravím a hodně úspěchů! *14*
  • dobrý večer chtěla jsem jenom napsat, že Míšu mám ráda od svých nácti let a je mi 34let je to můj oblíbenec a myslím skromný člověk setkala jsem se s ním a pro mě je to zážitek... *3*
  • Dotaz

    Ahoj Michale, *4* někde jsem slyšeala, že se zajímáš o nové talenty a že snad i pro ně skládáš texty, je to pravda? Jestli ano, moc se těším na možnou hudební spolupráci. Ahojky Julie
  • miluji michala davida je super a má mooooooooc krásné písničky např."pijeme kolu,máma,nonstop,šoumen,sbírka známek,diskopříběh,mám svůj svět..atd *7* *3* *3* *3* myslím si že písničky michala davida jsou nejlepší mám dvě cd...poslouchám je každý den písničky jsou krásně prožité a ze života...taky bych chtěla být zpěvačka...nebo spisovatelka... *14* loučí se káˇa
  • *16* *8* *3* *14* *4*
  • michal david

    ahoj míšo!!MAM TE MOOOOC RADA A DRŽ SE MOOC TI DRŽÍM PALCE.SI NEJLEPŠÍ NA SVŠTĚ VÁŽNÉ!!! *4*
  • Pozdrav

    Ahoj Michale .Zdravím tě za skupinu Calibos. Velice rádi vzpomínáme na natáčení u tebe. Mimochodem písnička TERASY , ve které jsi mi pomáhal s vocálem, je do dnes naše nejslavnější . Jo a nepřejícím nenaslouchej. Oni neví že nezáleží na režimu nýbrž na tom co kdo umí a ty umíš.Pokud by sis našel někdy čas tak se objev v diskuzi na naších stránkách Calibos.krajta.cz
  • Všechny alba

    Zdravím..nevím kdo tyhle vzkazy čte...ale mám jednu otazku..je možné někde sehnat všehny alba Michala Davida co doposud vyšli na CD??Moc bych třeba chtěla na CD Bláznivou noc..A vůbec všechy bych chtěla na cd!!!Je to možné??plánuje se vůbec, že se to bude vydávat??Myslím si-ne ja to do konce vím, že nejsem sama *1* kdo by tyhle desky chtěl..Jestli to někdo fakt čte..a neni to jen podvod byla bych ráda za odpověď..Díky Terča *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit