Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cinderella.l

    HAPPY BIRTHDAY

    ... po tomto světě chodí jen velice málo lidí, které mám ráda a kterých si opravdu moc vážím.
    Michale, patříte mezi ně. Děkuji Vám za to, že jste. S vámi a vaší hudbou je život tak nějak hezčí.
    K narozeninám Vám přeji hodně zdraví, hodně štěstí, hodně lásky, hodně skutečných přátel, spoustu hudebních nápadů, ale také hodně pevné nervy, protože těch hloupých lidí, co " marní " čas na tomto světě, je bohužel stále ještě dost. *3*
  • natush

    narozky

    vše nej, míšo...
  • natush

    Narozeniny

    Přeji vám všechno nejlepší k vašim dnešním narozeninám. *7* *7* *7*
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MICHALE,
    VŠE NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !!!
    Jiří
    *3* *3* *15* *15* *15* *3* *4*
  • všechno nejlepší

    Všechno nejlepší :)
  • sindrom

    narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám Michale
  • přání

    Milý Míšo
    Přání k Tvým 50.narozeninám hlavně přání
    dobrému zdraví,štěstí.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • dalibor.77

    Re: Re: Nechápu

    Souhlasím.... *3*
  • dalibor.77

    Michal

    Joo a nato nejdůležitější bych zapoměl...Všn nejjjj Michale
  • dalibor.77

    Michal

    Michal je nej spěvák,má prostě nato.. *5*
  • GRATULACE :-)

    Dědo moc gratulujem!
    Ať je zdravý a šťastný,Sebastian je
    velmi nádherné jméno,mamince i malé-
    mu vše nej nej nej !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    *3* *3* *3*
  • 11majkl

    Michal David

    je to můj nejoblíbenější český zpěvák nejlepšííí *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • kovy325

    Re: Nechápu

    právě v tý jednoduchosti je jeho originalita a úspěch každej si to hned a snadno zapamatuje..:)
  • kovy325

    Facebok.

    Založili jsme na facebook stránku Milujeme Michala Davida tak kdo budete chtít prosím přidejte už je nás za čtyři dny něco přes dva tisíce Díky moc ..tady je odkaz:http://www.facebook.com/pages /Milujeme-hity-Michala-Davida/25678 6334851?v=wall&ref=ts
  • Re: Michal David

    Ano, souhlasím. Nedávno byl na diskotéce v Berouně a byl úplně úžasný. Líbil se všem, mladým a nám starším. Byla jsem spolu s dcerou, té je 18 a byly jsem nadšené obě. Chtěla bych poděkovat přímo Michalu Davidovi, ale nevím, kam napsat. Prosím o radu. Díky Bára
  • pick

    Nonstop j good *5*
  • Re: d

    Cituji Aktuality.sk
    Zde je rozhovor s Martinem Chodúrem, prosím, přečtěte si. Zde je pouze část.
    Nikdy jsem nevěřila, že by se Martin snížil k takové kritice co uvádí BLESK.

    Martin Chodúr: „Žiaden spevák nie je stroj. Aj Tomovi Jonesovi vypadne text.“

    dnes 12:28 – BRATISLAVA
    Martin Chodúr bojoval v nedeľňajšom kole s nečakanými problémami. V piesni Michala Davida mu neustále vypadával text, v muzikálovom hite Maria zase nefungoval odposluch. Napriek tomu sa po prenose neprestával usmievať. So stresom sa favorit Česko Slovenskej SuperStar vyrovnáva po svojom.
    Čo si si pomyslel, keď si zistil, že budeš musieť spievať pieseň Michala Davida?

    Hovoril som si: „No, ajajaj...“ (smiech)


    Nemáš jeho hudbu rád?

    Jeho tvorbu veľmi nesledujem. Práve táto pieseň bola pre mňa také najmenšie zlo. Ale je to pekná skladba.


    Takže k tomuto hudobnému štýlu nemáš veľmi blízko?

    Možno nie, ale uznávam Michala Davida preto, čo dokázal. Je to kult, legenda, hrozne veľa ľudí ho má rado. Je to skvelý pianista a muzikant. A asi aj skvelý obchodník (smiech). Pamätám si, že keď som bol raz v Taliansku, dokonca aj tam hrali jeho piesne.


    V jeho skladbe ti v nedeľu vypadol text...

    Myslím si, že to sa môže stať každému. Hlavné je nejako to ustáť a zvládnuť. Keď som bol na koncerte Toma Jonesa, tiež mu vypadol text (smiech).
  • d

    Michale Martin chodúr bude mít velmi dobrou kariéru,každý vidí že na to má a kdo ne tak žárlí.
    Řekla bych že je to nejtalentovanější český umělec.
  • Nechápu

    Lidi nechci vám ho tu pomlouvat, ale važně nechápu co se vám na jeho písničkách líbí, já osobně jsem ho nikdy neposlouchal a ty jeho songy, je v nich strašná jednoduchost. Myslím, že jsme měli mnohem lepší umělce než byl Michal David.
  • tynushka.sillngrova

    ahoj

    Michale jsi fakt nej tvé pisne mám moc ráda hlavne pijeme colu a Non stop mej se hezky papa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit