Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Jdu pryc..tady jsem se ocitnul totiz omylem a uz tu nemam a ani uz nechci co pohledavat...a cist pak... to uz radeji fakt ne...uz ne


  • MartinDyntar

    To bohuzel ano...to je bohuzel pravdou a jeste dostal cestne pozehnani od klimbajici se vecne becherovky zemana. Ale ne to snad....ohh. jen doufam ze zeman uz necte...ohh


  • MartinDyntar

    Davide neboj dozijes se s ostatnima se svyma fanouskama toho ze me vynesou z tohoto fora nohama napred...ohh

  • No s tím s Vámi nesouhlasim. Na jeho koncerty chodí všechny věkové generace. Děti od cca 7 let přes teenagery až po důchodce. A vím to moc dobře, protože jsem na několika koncertech byl. A takhle široké publikum se málokomu povede.

  • MartinDyntar

    To jsme mu ale dali.. jeste ze to tady michal s malim m a david s malim d po nas doufam necte. Ohh

  • MartinDyntar

    Ani ja Michala Davida fakt radeji nemusim. Uz vubec nic od nej. V tom se shodneme. Radeji bych to ponechal bez komentare. Jeho pisne jsou pro decka.

  • Tak máte ho rád nebo ne? Pokaždé píšete něco jiného.

  • Luky1987

    Majkla Davida nemám rád

  • Luky1987

    Michal David, Karel Gott, Helena Vondráčková, Václav Neckař, Hana Zagorová a Lucie Bílá 🤮🤮

  • Luky1987

    Michal David🤮🤮🤮🤮

  • Luky1987

    Majkl David tie jeho pesničky a s klávesami vypnutými🤮

  • Luky1987

    Majkl David by mel jít už do důchodu

  • Luky1987

    Líbí se mi od neho jedine písničky Každý mi tě lásko závidí a To je naše věc, ale jinak ho nemusím

  • Luky1987

    Poupata🤮

  • Luky1987

    Všechno nejlepší😎

  • Rada bych podekovala Michalovi za jeho muzikaly.Neskutecne vyborne pisne a texty.Na jeho muzikalech jsem byla nekolikrat a super.Na musketyrech jsem byla asi 6x na muze se zeleznou maskou pojedu doufam vicekrat.Skvele obsazeni.Ted jsem byla 2x.David jako kral super,nemam vyhrady,ale Vojta(ktereho jsem vubec neznala)naprosto excelentni zpev a herecky vykon neskonale vyborny.Cely ten muzikal od A az do Z luxusni.Dekuji Michalovi za kvalitni predstaveni.Klobouk dolu pred jeho praci
  • Luky1987
    Michal David je v pohode
  • Michale Davide přeju ti krásné svátky jsi můj nejoblíbenější zpěvák od tebe znám všechny písničky a všechny jsem mi líbí někdy chci jít na tvůj koncert přijeď někdy do Trutnova do Ufa na koncert prosím dík užij jsi vánoce Eliška
  • Luky1987
    Michal David má jinak nekterý písničky dobré
  • michale všechno nejlepší k vašim narozeninám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit