Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Jinak ho nemusím
  • Luky1987
    Od Michala Davida se mi líbí nejvíc písničky, které nazpíval s Ivetkou Bartošovou To je naše věc, Konto Štěstí a Návrat
  • Ahoj Míšo,jsi muj oblibeny zpěvak .
    miluji tě *14*
    Páááááá
  • Luky1987
    Proti Michalovi Davidovi nic nemám a nekterý písničky má dobrý si myslím
  • Luky1987
    Jinak nekterý písničky má Michal David dobrý
  • Luky1987
    Ten porad To byl váš rok je opravdu nic moc
  • Luky1987
    Ten porad, který Majkl David uvádí To byl váš rok je kravina, já se na to nedívám
  • Zdravím všechny příznivce Vladimíra Štancla ( což je pravé jméno " Michala Davida "). Včera , když jely reklamy , tak jem to přepnul na tohletoho " UMĚLCE " . No , myslel jsem že se z toho pos...!!! V tom červeném saku vypadal jako zaměstnanec cirkusu a s tím pupkem a holou palicí se všemožně snažil , hrát si na teenagera ! Tak to byl brutální úlet . Je sice už březen , ale měl jsem pocit , že vyzvracím i Vánočního kapra . Teď píši o pořadu ( To byl váš rok ) . Tak si ho všichni užijte - Lidé bez vkusu !!!!!!!!!!! Patrik .
  • Luky1987
    Taky nemusím Sagvana Tofiho a z toho alkoholu vypadá hrozne
  • Luky1987
    Michal David je dobrý český zpevák v pohode
  • je to skoro hrozný, ale když mi bylo 20 let tak jsem ho absolutně vnímala a teď je mi 50 let a jeho písničky vnímám ještě víc,protože jsem to pochopila, jsou absolutně nadčasové,málokdo to pochopí, ale je to úžasné i když nevím jestli si v době tvorby byl tvůrce toho vůbec vědom .Prostě info z hůry....
  • Luky1987
    Michal David je v pohode človek i dobrý *5*
  • Tak proč ho neustále otravuješ Lukyne, ale jsi asi nemocný člověk!!! Jednou píšeš, že ho můžeš, ale hned nato ho nesnášíš, páč jsi nemocný. Doporučuji ti vyhledat stránku www.psychiatri.cz. Jinak ti přeji vše dobré a ,prosím, uzdrav se nám. Toto ti přeji upřímně já a moji zahraniční partneři. Michal David je dobrý a rozhodně nepatří do starého železa.
  • Michal David zpívá velmi dobře a přeji mu, aby byl dlóóóóuho zdráv.
  • hudba se natačela v tom decibeli lásky 1987 *8* *8* *5*
  • Luky1987
    Osobne jinak nic proti Michalovi Davidovi nemám
  • Luky1987
    Pár prátel stačí mít a Každý mi te lásko závidí, tyhle dve písničky se mi akorát jedine líbí od Michala Davida, jinak ho fakt nemusím
  • Michal David
    http://www.axxo.cz/?p=88474
  • Luky1987
    Od Michala Davida se mi líbí nejvíc písničky Pár přátel stačí mít a Každý mi te lásko závidí, ale jinak ho nemusím
  • Luky1987
    Já ho neposlouchám Michala Davida

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší