Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michal je pro mě král
  • Luky1987
    Proti Michalovi Davidovi jinak nic nemám a je to dobrý človek
  • Luky1987
    Já Michala Davida neposlouchám, jak kdy
  • Luky1987
    Od Michala Davida se mi líbí jedine písnička Pár prátel stačí mít, jinak ho nemusím
  • Luky1987
    Mne se od Michala Davida líbí akorát jedine písnička Pár prátel stačí mít
  • Michal jseš užasnej zpěvak mám ráda tvoje pisničky piš takhleda jsem tvoje velká fanynka zbožnuju tě
  • Majkl David je zpevák o ničem
  • Luky1987
    Nemám Michala Davida rád
  • Luky1987
    Nemusím ho vubec Majkla Davida
  • Všechno nejlepší!!!!!! mám vás ráda už od tří let. *14* *14* *14* *14* *14*
  • ahoj Míšo, všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví,štěstí, lásky, spokojenosti, rodinné pohody a úspěchů v dalším životě
    líbám
    si mimořádná osobnost, máš můj veliký obdiv
  • michale všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • Michale přejuti všechno nejlepši k narozeninam at takhle zpiváš dal jsi super jsem tvoje velka fanynka
  • michale přejuti všechno nejlepši k narozeninam a at zpívaš takhle super jsi nejlepší.
  • Michale, všechno nejlepší k narozeninám.ať ti zpívá takhle super dál.jsi nejlepší. *14*
  • Všechno nejlepší! *4*
  • Luky1987
    Nemusím Michala Davida
  • Ahoj Michale, v CHOMUTOVĚ na náměstí je Vinotéka , vedoucí je Radim Volařík, je to úplně Tvůj dvojník, až budeš někdy v Chomutově, zajdi se tam podívat, budeš překvapen,
    má tam i Tvojí fotografii,máme Tě moc rádi - celá rodina, přejeme jen štěstí a klid v duši, zdraví Majka, doufám, že vzkaz dostaneš, papa
  • Luky1987
    Já Michala Davida neposlouchám
  • jo a byla to laska je krasna pisnicka je uplne krasna a tet ji posloucham takze libec *14* *14* *3* *3* *15* *15* *2* *2* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší