Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Michal David je celkem dobrej já proti nemu nic nemám a nekterý písnicky má fajn
  • Luky1987
    Nemusím ho jinak Michala Davida jak kdy
  • Luky1987
    Nejvíc se mi od Michala Davida líbí písnicka NonStop
  • Luky1987
    Nekterý písnicky se mi od Michala Davida líbí a nekterý zase ne, jinak nic proti nemu nemám
  • Michal David je hvězda a nebejt těch písniček by se člověk nezamiloval.
  • Luky1987
    Michal David není az tak spatný a nic proti nemu nemám. Deti Ráje, Kazdý mi te lásko závidí nebo NonStop jsou od neho dobré písnicky
  • Luky1987
    Michal David je fajn a nic proti nemu nemám
  • Vše nej k Vaším narozeninám, a hodně optimismu do dalších let. *3*
  • Luky1987
    Michalovi preju taky vsechno nejlepsí k narozeninám :-)
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))
  • Luky1987
    Vsechno nejlepsí Michale ti preju k zítrejsím narozeninám a hlavne hodne stestí a zdraví
  • Luky1987
    Michal David je v pohode a dobrý človek určite *4* *3*
  • Hodně štěstí zdraví když máš narozky už za chvíli
  • Luky1987
    Michal David je dobrej a nic proti nemu osobne nemám
  • Luky1987
    Kazdý mi te lásko závidí jenom tahle písnicka se mi od Michala Davida líbí jak jsem uz psal, jinak ho fakt vubec nemusím
  • Luky1987
    Nejvíc se mi od Michala Davida líbí písnicka Kazdý mi te lásko závidí, ta je dobrá
  • Luky1987
    Michala Davida nemusím jinak, líbí se mi od neho jedine písnicka Kazdý mi te lásko závidí
  • ty jo já sem tady byl i předevčírem! a ty asi ne! jo kokos odepisuju tak mně taky odepíšeš
  • ste tady?? jestli mně do 29.6.2014 sem nenapíšete tak se s váma nebavim. jako už ste na to měli dost času -_- myslim dana s johnnym
    *7* *7*
  • Luky1987
    Michal David, Iveta Bartosová a Karel Gott jsou nejlepsí ceský interpréti podle me

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší