Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Jinak proti Michalovi Davidovi ani já nic nemám je v pohode a dobrý clovek. Nejvíc se mi od neho líbí písnicky Kazdý mi te lásko závidí nebo Decibely lásky
  • Michal David je v pohodě nic proti němu nemám je mi sympatický a dobře zpívá *2* .
  • Souhlasím s tebou. Já si myslím že je velmi sympatický a milý. A vy neposuzujte lidi jen tak, Jasný? A žádný tří akordový jeho písničky jsou jedny z nejhranějších v ČR atd. Já umím na kytaru od něj pár písniček a jsou pěkný tak nekecej až se je naučíš hrát prosím.
  • Nechápu jak Míšu může někdo hnusně urážet! Vůbec ho neznáte a odsuzujete ho *6* Já sem ho už několikrát viděla a mluvila s ním a je to jeden z nejlepších a nejzkromnějších lidí co znám *4* tak ti co ho pomlouváte a urážíte běžte někam *16*
  • .
  • love007
    Já jak kdy, líbí se mi od něj Děti ráje a Nonstop ale jinak ho fakt nemusím... *3*
  • Luky1987
    Michala Davida jinak nemusím jako zpeváka
  • cibobăutago endonezi a kdo jinej: vy inteligenti... :: :: :: :: :: :: ::
    4d4dgzud5645 už dávno neexistuje!!! teď je novej kód, ale ten vám neřeknu!!!! *1* *1* *12* дзень нараджэння@
  • kdo jinej: A co z toho jako budu mať? david už pude brzo do duchodu






    eeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnddddddddddoooooooooneezzzzzzzzzziiii
  • cibobăutago endonezi: dáš "nelíbí se" Davidovi v anketě na 4d4dgzud5645?
    to je ten kód, víš co myslim... takže do zítřka může mít několik fggs5, chápeš?!
  • Michal David je náš nejvyšší český principálně cirkusový skladatel a chraptovokalista za peníze. Dopřejte svým uším spoustu legrace a vychutnejte ještě více rádoby hudební pompezity: nonstop, prachy chci nonstop, kdo s nima příííde, s tím chci se rvááát.... *3*
  • Luky1987
    Michal David je v pohode a nic proti nemu uz nemám
  • Luky1987
    Nic proti Michalovi Davidovi nemám jinak a moje nejoblíbenejsí písnicka od neho je Kazdý mi te lásko závidí. PS ale úplne nesnásím Daru Rolins, Rytmusa a Joza Ráza
  • Luky1987
    Kazdý mi te lásko závidí, tahle písnicka se mi od Michala Davida jedine líbí
  • Luky1987
    Líbí se mi od Michala Davida jedine písnicka Kazdý mi te lásko závidí, ta je dobrá
  • ale doopravdy ⅝
  • Luku, Mo ti ṣe ko... Eğer
    Olugいえ
  • Majkl David je komunistický zmetek
  • Dobrý den Pane Michale ctěla bych si s svámi zaspívat jednu z italských písniček Mamma maria *14*
  • Dalo by se říct, že Michala nemusím...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit