Přejít na výpis diskuzí

Michal Dlouhý

OSOBNOST 30.9.2007 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kukadla jak zrcadla...

    Ty jeho nádherný modrý kukadla mě dohánějí k šílenství... *14*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám! *1*
  • senorita

    vše nejlepší

    k narozeninám.... *15*
  • Propagace zla i když v "dobré" vůli

    Propagovat zlo, i když v "dobré" vůi,
    že tím od jeho páchání odvrátíte druhé,
    je stejně propůjčením sebe tomuto zlu. A jak se říká: "Kdo s čím zachází tak
    i tím schází"...Zahrej šmejde jeden aspoň v nějakým pozitivním filmu ať si vylepšíš svou karmu, vole...
    V
    • co to pises prosimte za kraviny je to nejlepsi daber,herec a urcite chlap se srdcem na pravym miste mne se v takovejch rolich libi nejvic.nez naky sladaky
    • Re: Propagace zla i když v

      Doporučuji Ti v nejbližší době vyhledat psichyatra... *13*
      • Re: Re: Propagace zla i když v

        To teda !!!.. *13*
  • upřímnou soustrast

    PŘIJMĚTE UPŘÍMNOU SOUSTRAST I ODE MĚ....ANI MI TO NEDOŠLO KDYŽ JSEM TO ZJISTILA...BYLA JSEM V ŠOKU..NEMOHLA JSEM TOMU VĚŘIT *9*
  • andreja1

    ..

    Michale jste vynikající herec s krásným hlasem a očima...byla jsem na vašem představení Pár Vyvolených a Chvála bláznovství a bylo to něco neuvěřitelného:-))moc se mi to libilo,škoda že tuto hru už neuvidím..tímto přžeju upřímnou soustrast..po představení jsem na vás čekala abych sváma ulovila fotku a nikdy se mi to nepodařilo,tak jsem z toho byla smutná. a pak jsem vás uplně nečekaně potkala v Lucerně v tabáku tak jsem si vás odchytla a vyfotila se svámi..byl jste velmi příjemný..moc vám děkuji:-)
  • soustrast

    Milý Michale, přijmi prosím mou upřímnou soustrast, je mi to moc líto, cítím s tebou. Hodně sil!!!Stará známá Lada
  • upřímnou soustrast

    Milý Michale,je mi opravdu velmi líto ztráty Vašeho bratra.Byl znamenitým hercem a jistě i člověkem.Hrajte i ve jménu jeho.
    • Re: upřímnou soustrast

      upřímnou soustrast i ode mne vladimír byl super herec stejne jako vy
  • angelus

    Soustrast

    Milý pane Dlouhý, přijměte mou upřímnou soustrast ke ztrátě vašeho bratra. Byl to skvělý herec a bude nám všem moc chybět.
  • Ahojte všichni

    Ahojte všichni,Michala znám už 15 let osobně a je to opravdu fajn chlap.Mám i jeho mobilní číslo a když je u nás,tak mi dá vědět a zamluví mi křesla a V.I.P.,a pokecáme spolu a jdeme krát billiárd a je fakt dobrej.Není nafoukanej a je s ním sranda.Píšeme si spolu,a poslal mi i fotku,ale to už dávno,na začátku.Takže mu fanděte,zaslouží si to!Pa Léna P.S.:A nevymýšlím si,jak si to možná někteří budou myslet,patřím k herecké rodině!
    • Tak to Vám moc závidím :-)
    • Ahoj Léno, jak já ti závidím... Michal Dlouhý je má platonická láska už pomalu 20let! A setkat se s ním, to je jen potěšilý sen. Ach jo.... Eva. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit