Přejít na výpis diskuzí

Michal Hruška

OSOBNOST 31.12.2006 
158 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    ..

    to radši ne zničila by sis život kvůli mně *9*
    • kajuska4

      Re: ..

      ježiši Kájushenko já se ho klidně zeptám *4* a nebud smutná *13* *14*
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        se ho zeptej ale pak se nediv *9*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: ..

          srry nikdo není doma tak zítra já pádím a nic si nedělej miluji tě sestříí *14* *4*

          I love Michal *14*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: ..

            paa *4* *14* *9*
  • kajuska4

    Adi..

    Achoj..si tu?Ach jo už asi jsem s něma skončila i puspuspusinka tam chodí víf než předtím mně nezajímají ani se semnou nerozloučijou..ty si moje kamí a budeš *3* *14* já si jdu něco udělat stratila jsem kamí *9* *9* pp
    • kajuska4

      Re: Adi..

      Čauky dit to nejsou kamí protebe když ti tohle dělajíííííííí..pojebaný face skurvený vyjebaný pojebaný posraný pičovský mám do píče nerva a víš proč protože můj kluk chce pomně abych si ho udělala dám tomu kokotovi kopny kvůli face takovou skurvenou stránku si nikdy neudělám kurva a ještě říkal že když si ho neudělám tak mně prej zažaluje přes školou protože já jediná ho s města nenávidímmmmmm tak já mu napíšu že ho nechci......a Kájushenko nic si nedělejjjjj plssssssssssssssssssssssssssssss *9*
      • kajuska4

        Re: Re: Adi..

        Aha to je mi líto ale pozdě řezala jsem se já wím dělají to jen emáci ale ze mně asi bude zachvílku srry ale já i brečím jako tohle mně nemohly udělat *9* srry ale asi se zabiju! *9*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: Adi..

          Hey to néé to bych šla potobě nedělej mně to víš že si moje BFF víf než ta co mám na lidech na fotce tu hnědovlasou ale fakt mně se i o tom srazu zdálo *4* *14* *14*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: Adi..

            Tak tam půjdeme na horů spolu já tam asi půjdu budeme nám líp *9*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: Adi..

              ježiši Kájushenko můžeme změnit téma ach jo *9* hele já přemluvím jestli chceš tatku at s odstěhujeme do Mikulova jestli chceš *4*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: Adi..

              Tak jo..ach jo já už dál nemůžu *9*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: Adi..

              Ale..Káji nechteho já budu žít a ty taky život je krásný a kvůli kámoškám se snad nezabiješ ještě ses pořezalas a ted tohle tohle mně nedělej! *9*
  • kajuska4

    sklep je proti tornádu..

    *1* *3* ehm no nwm jestli by to pomohlo možná j ae nwm ale už by si to nestihla utéct do sklepa na tebe spadne jenom lednička a je potobě takže na howno *9* *3*
    • kajuska4

      Re: sklep je proti tornádu..

      Jn v tom máš prawdu mnoxD takže blbej nápad twe co to je den za filmy takové hroznééé *15* *14* *4*
      • kajuska4

        Re: Re: sklep je proti tornádu..

        nwm *15* ale musím popsaly jsme to tu dost a děkuji že si mně dala na dizkusi na lidé akorát všici mají zákaz tam psát jsme 4 BFF parta *15* tak pádím paaaa MIluji tě si moje BFF paa *4* *14*

        Miluji tě Míši *14*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: sklep je proti tornádu..

          Pááááááááááááááá *4* *14* *14*
  • kajuska4

    ..

    Ou...já taková taky nejsem ale mrzí mně že se takhle chovají...twe minulý rok jsme si tam psaly všechny a Zuzka semnou nenáviděla FB říkala že tam nikdy nebude zaregistrovaná podívám se druhej den na dizkusi a psala že je na FB že je docela dobrý a že ho má kvůli třídě nebo co a najednou je tam furt to mně mrzí ach jo kvůli třídě bych si ho nikdy neudělala já ho mám kvůli Vany a Míšovi a Petrovi a Ash nicvíf *1* *9* takže já tam aspoň píšu že Vany má new Candids a ani to tam nemusím psat!Aspoň Anetka(anule22) tam píše každej den a ty také *3*
    • kajuska4

      Re: ..

      Acha..tak to je mně je hrozně moc líto...já FB totálně nenávidím a ani nikdy si ho neudělám zatracenej FB takhle strácijou kamí a víš co tam všici dělají?Hrají posrané hry nechápu jeeeeeeeee *10* ty hry si můžu i zahrát na netu na seznamu a ne na nějaké pojebané stránce srry za sprosté slova ale jsem nasraná hodněěěěěěěě *8* *8* ty si moje kamí a nikdy tě nezradím dáme si srazík a půjdeme se bavit nějak na dízu a bude prdel *5* *15* a budu chodit i vedle k Vany na dizkusi slibuji *4* *3*
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        Přesně posranej FB *10* ach jo děkuji si zlatíčko *4* *14* jako Zuzka je moje také BFF ale mně štve s tím FB *9*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: ..

          Ach jo to by mně také štvalo moje kámošky už o něm raději nemluví protože ví že bych je asi zabila no *1* a copak děláš a jak se máš?Já dobře a píšu si s tebou a kukám na dračí války no co tam jsou jinak kraviny...necháme už FB je to kurvovina a hotovo *15* *5*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: ..

            přesně necháme tehho no také dobře a to stejný twe jsme jak ségry *15*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              tak jo také nova dívám se na to a je to kravina twe oni se neumí schovat do sklepa debilové *1*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Hustý *15* ehm já nwm co protebe promně asi to na nově to jsem viděla od začátku tohle ani nwm že je dneska takže nwm o čem to tak je a je to starý film s roku 1997 tak nějak nwm přesně *15* takže já se budu čumět na novu *5*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Na Primě cool je zemětřesení co je lepšííííííííí *15*
  • kajuska4

    ..

    Acha..oki přidám si tě až to dodělám MTMR *4* *14*
    • kajuska4

      Re: ..

      přidána si ale ještě to nemám dodělané a ty fotky jsou strašné *15*
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        Náhodou ti to sluší víf tobě než mně *1* *3*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: ..

          žádné hádky=p tak jsme hezké obě dvě a konec *4* *14* *15*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: ..

            Okis tak jo *1* *3*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Aha tak to je mi líto mně minule taky přes net psala kámoška byla ůplně fajnová jo i sraz si semnou chtěla dát mně připadala jako lesbians ale nebyla ale chovala se tak no psala psala psala psala a pak najednou byla všude off a už se nepřihlásila a najednou se podívám a ona byla neviditelná že prej že jsem čupka a nadávky takže si dávej bacha aby ti tohle oni nenapsaly já taková nejsem snad né ty? *9*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              kvůli FB...zasranýmu *9* kuwa...jj píšeme jen někdy tak třeba oni jsou tady online a ani nenapíšou na dizkusi a včera jsem si psala s uživatelkou gabriella.motez-Zuzka a už jsem musela večer a dnes jsem se tam podívala a ani se semnou nerozloučila a pak neodpovídala *9* *9*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Jn četla jsem si dizkusi u Vanessy a jakto že tam přestaly chodit to nechápu?Jako takové kamarádky bych vážně nechtěla to vážně nn a aspoň píšete si na icq nebo ták někde *7* *9*
  • kajuska4

    ..

    Čauky Adi..jak je?Víš že jsi moje BFF a patříš tam... *4* *14* *7* Hey škoda že bydlíš v Praze *9*
    • kajuska4

      Re: ..

      Ahojík Kajushenko moje..i ty patříš do mých BFF *4* *14* a víš no mám protebe překvápko *4*
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        A mám se dobře a ty? *4* *14*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: ..

          A aký?A já se mám také dobře *4* *14* *3*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: ..

            Opuštím Prahuuu *3* *14* a stěhujeme se příští SO do Brna já jsem ták šťastná ale do Prahy budeme jezdit každý víkend za babičkou a někdy si i místo školy prodloužíme a víš poč?Taťku vyhodily s práce a našel si v Brně new takže šupa můžeme si dát někdy srazík nebo já dojedu za tebou mně to newa já jsem totiž cestovatelka *1* *4* wowík ale už moc ták neuvidím Míšu ale jen přes víkend chodí na fotbiš takže možná ho i uvidím *4* *14*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Okis jinač já jsem kajushvaness *4* *14*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Jo mám hele já si jdu udělat tedy lidé ju bude to lepší....fb s tebou nenávidím takže v poho *4* *14*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ JŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ TO JE SUPROVÝÝÝ JÁ JSEM Šťasná moccc jupííí.. *4* *14* *14* *14* jj dáme sraz s tebou klído *4* a jak vlastně vypadáš *7* *4*
  • michalhruskalove

    ..

    čauky *4* *14*
    • kajuska4

      Re: ..

      Ahojík..jak je *4* *7*
      • michalhruskalove

        Re: Re: ..

        dobrý a ty *7* *14*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: ..

          Taky. *4* *14*
          • michalhruskalove

            Re: Re: Re: Re: ..

            okis *4* copak děláš?Já si píšu s tebou a poslouchám Vaness *4* *3* *14*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              paaa *9* *14* *4*
            • michalhruskalove

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              pá mizím měj se krásně nádherně..miluji tě Míši *4* *14*
            • michalhruskalove

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              jooo *4* *14*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              nádherná *4* *14* moc mu to sluší *14*
            • michalhruskalove

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              jsem si dala soukromou fotku Míši nádherná *4* *14* *14*
            • michalhruskalove

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              okis *4* *14*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Too píšu si s tebou a poslouchám i Vany i Ash a jsem na fb píšu si s kámošem *4* *1*
  • kajuska4

    ..

    jasný smázni to mám ho skopírované jdu si ho změnit a děkuji si zlatíčko *4* *14*
    • kajuska4

      Re: ..

      jn *4* *3* *1*
      • michalhruskalove

        Re: Re: ..

        ještě jednou děkuji já mizím jdu s kamí ven *4* *14* *3* pp

        Miluji tě Míš *4* *14*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: ..

          páááááááá *4* *14*
  • kajuska4

    Adi..

    Ahojík tak jsem se vrátila *4* *14*
    • kajuska4

      Re: Adi..

      ahojík....jéééé...už jsem se tě nemohla dočkat *3* hele můžu se tě jen na něco zeptat *7*
      • kajuska4

        Re: Re: Adi..

        ahojík super si tu srry já byla teď na blogu...a ano můžeš *7* *14*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: Adi..

          dala by si mně ten profil michalhruskalove mně se nechce dělat new *7* *9* *3* Sem by si napsala své heslo a pak to na rychlo smázla a já ti to změnila... *5*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: Adi..

            Jasný dala a já jsem o tom i přemýšlela stejnak tam nechodím tak já jdu smazat ty mé zprávy a tak...a napíšu ti sem heslo *3*
  • natush

    Panic je nanic

    víš MICHALE HRUŠKO, hrál jsi v tom filmu celkem OOOKKKK! *4*
    • kajuska4

      Re: Panic je nanic

      celkem?Spíš ůplně miluji ho *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit