Přejít na výpis diskuzí

Michal Hruška

OSOBNOST 31.12.2006 
158 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tkindlova

    jezis

    Jak o nem muzete rict,ze je nafoukanej?Znate ho osobne? *13*
    Na pohled urcite moc krasnej..a ve filmu Panic je nanic dobre hraje..Je skvelej *14* Krásnej,vtipnej.. *1*
  • je skvelej

    Míša je skvělej takže o něm nikdo neřikejte že je nafoukanej nebo tak něco..já ho mám moc ráda no sem jeho ségra *4*
  • luciik11

    V poho(myslím)

    Já si myslím že je v poho...ale vůbec sem nevěděla že dabuje *14* Zaca Efrona! *14*
  • Michal

    Ahoj..A neznáte někdo na něj maila?Nebo icq?Působí na mě vcelku jako sympaták a skvělej kluk:) Bych ho chtěla poznat poradí mi někdo?
    • Re: Michal

      jj já znám na nej kontakt
    • Re: Michal

      Co bys rekl michale tomu kdyz bych tu sem hodil tve cislo,to by se ti asi moc nelibilo vid ? :-D
  • hh

    je to upa v poho člověk a krásnej <3 *14*
  • he x)

    tyyjo sem ho viděla loni a letos taky na rautu v přelouči...škoda že sem tam byla letos naposled ale byl skwelej jeńom jak tam kazdej rok postával s pivem u hudby a poslouchal a koukal na číšnice co tam obsluhovali(promin ale to se nedalo prehlidnout *1* )...ne je to fajn klucina...he a je o kousicek mensi nez jaa..ale ty to dorostes *3* *3*
  • je v poho:-P

    nevim proč by mnel bejt nafoukanej,je v pohodě!!mám ho rada no je snim rranda a to je to hlavní!!(a když už tak ten nafoukanej imbecil jsi leda tak ty!s promintím,ale je to tak!) je tu m bratránek! *16* *5*
  • Mísa je supr

    misa je supr....a zádný idiot to neni...ja s nim chodim teď do školy,takže to vim....a ty co jsem tohle píšeš,jseš závistivý kretén,co nic nedokázal....Chtěla bych vidět na základce tebe(vlastně vůbec nechtěla)
    Jsi krásný supr kluk Miso.Rozhodně vůbec né nafoukaný... *15*
    • Re: Mísa je supr

      no dobre, tedka mozna ne ale tehda byl, lidi se menej, v tom pripade dyztak sry
  • dejte mi ho

    žeru ho dejte mi jeho číslo
    • Re: dejte mi ho

      Hm nežer ho, je to imbecilní nafoukanec, stačilo mi chodit s nim na základce do třídy... (FZŠ Trávničkova - Praha 13), každýmu furt cpal že jeho tatík dělá u dabingu že dabuje v Kobře 11... blee
      • Re: Re: dejte mi ho

        haha no to si pamatuju *1* jako byl v pohode spis tedka slysim od vsem jak je namyslenej,ale je mi to nak u prdele...at si dela kazdej co chce... *5*
        • Re: Re: Re: dejte mi ho

          náhodou je mrtě krásnej A TO JEŠTĚ NEVÍE JAK LÍBÁ heč já už to vim *3*
          • Re: Re: Re: Re: dejte mi ho

            Ahoj, a tyj si teda kdo, když to tak moc dobře víš...já se tě vážně nechci dotknout, jen mě zajímá, jak to tak mco jistě víš...xD :D *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: dejte mi ho

              Tvl..zase dělám moooc chyb...sry...:D *15*
      • Re: Re: dejte mi ho

        haha no to si pamatuju *1* jako byl v pohode spis tedka slysim od vsem jak je namyslenej,ale je mi to nak u prdele...at si dela kazdej co chce... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit