Přejít na výpis diskuzí

Michal Hruška

OSOBNOST 31.12.2006 
158 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    ..

    wow se máš my už byly na dovči v Italii a bylo tam krásně oki *4* *14* tak papa užij si to tam a příští týden si budeme písat o Mišáčkovi našem *14* já valím pp *14*


    Miluji tě Míšánku *14*
    • kajuska4

      Re: ..

      Acha..pp *4* *14*

      taky miluji Míšu *14*
  • kajuska4

    ..

    srry tahle je správná..koupíš?Já ano nebo to nevydržím áá *4* *14*
    • kajuska4

      Re: ..

      srry tady je http://www.knihkupec.com/vypis.php? out=detail&did=8574 xD
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        Jj objednám ale až příští týden protože letíme zítra ráno do Řecka(Thodos) takže tu nebudu ale možná tam budeme mít přístup k netu *4* *14*
  • kajuska4

    =(

    Jj *9*
    • kajuska4

      Re: =(

      *9* já ho chci ale on by si myslel že jsem debilka nějaká pošahaná *9*
      • kajuska4

        Re: Re: =(

        to snad nehrozí..ach jo *9* *9* *13* *14*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: =(

          *9*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: =(

            Jsi tu Adi *7* *14*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: =(

              skus to tady:http://dvd.webnode.cz/products /panic-je-nanic/ ještě něco najdu *4*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: =(

              Aha *9* hele neznáš nějaký blog kde si to můžu objednat panic je nanic?Na komplu je to na howno.. *3*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: =(

              Jj srry..sem se dívala na panic je nanic mně to je tak líto že mně nechce *9*
  • kajuska4

    ..

    Ehm face mám i lidé
    Lidé:kajushvaness ale tam jsou otřesný fotky a na Fb mám jen 2 protože tam jdu jen jednou za celý den takže v poho *1* *3* a tam jsem KajushenQka Simakova *5*
    • kajuska4

      Re: ..

      Acha..jj si pěkná ukážu mu to ale víš on má face ale neřeknu ti to *4*
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        Díky...já ho mám *1* *1* už přidanýho *1*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: ..

          A jak tam je?Css..to budou otázky už ho znám..kdo jsi?co pomně chceš a takové šak znáš herce *15*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: ..

            Ach jo..Adi proč je tak život pitomej že *9*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: ..

            Michal Hruška a poslední je a má tam takové černé auto že *7* *5*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              *9* *9*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              přesně *9* *9*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              *9* *9* ach jo...ach ti kluci co?Ale kluci chcou mladší a holky starší tak já nwm poč jsou takový hnusní na nás *9* *9*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              No já nwm mně se jen líbí ve filmech i teď ale že bych ho milovala to už nn zas tak protože vím že mně nechce a to mně je líto..jsem se i řezala *9*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Wow..a má to vůbec cenu?Jestli by teda chtěl 15 letou pubertačku *1*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Sakwa jj je to on *4* *4*
  • kajuska4

    Míšo..

    Já tě tak miluji...jsi ůplně boží milujitěě hrozně moc *4* *14*
    • michalhruskalove

      Re: Míšo..

      Jinak to jsem já(kajuska4) udělala jsem si o něm profilek...já ho tak miluji včera jsem se dívala na panic je nanic a pak se mně o něm zdálo a mluvila jsem o něm si prosebe žeru ho *14*
      • kajuska4

        Re: Re: Míšo..

        Ahojky..já ho taky miluji *4* *14* budeš si tu semnou písat??Já tu dnes budu kolem 8-9 budeš tu?Já bydlím v Praze takže já ho někdy i vidím..třeba minulý týden u kašny jsem tam seděla a on tama šel tak jsem kývla a on taky ůplně božský klučina hrozně moc ho miluji *14* a kde bydlíš ty *7*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: Míšo..

          Jé čauky jasný budu ale zachvílku se jdu koupat k mamčiné kamí...jůů ty se máš že bydlíš v Praze..já bydlím v Mikulově ach jo já ho nikdy v životě neuvidím *9* *9*
          • Re: Re: Re: Re: Míšo..

            ehm..tohle bude asi blbá otázka ale kde je Mikulov?xD *1* Jak se jmenuješ?Kolik ti je?A co máš ráda za hudbu?Vidím podle obrázku že Vanessu Hudgens co?Ta je docela dobrá...aji Ashley *4* ale srry nejfíc miluji Míšu *4* a uvidíš ho určo někdy nebo mu mám říct že moje kamí hledá přítele??Stejnak on o mně nestojí ale kdyby si s ním chodila tak paparazzi na každým rohu *15*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: Míšo..

              jn už to tak bylo no *15* máš lidé nebo fb?Ať vím jak vypadáš a jak ví Míša jak vypadáš *3*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: Míšo..

              Lolllll... *15* *15* *15* *15*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: Míšo..

              Oki wow aspoň o tobě vím víf..já jsem Adéla Novotná,bydlím v Praze je mně 16 a půp/PS:už to tak beru protože 2měsíce budu mít 17 se ták těším *1* protože mám naplánovanou diskošku s mými nejlepšími přátelami *3* řeknu ti já jsem minulý týden furt chlastala vodka,pivo víno zelená a všechen chlast co vůbec je došla jsem dom a celá bledá twe já upa že:je toto vůbec můj dům a mamka mně total zbila(ona nenávidí ožralý lidi) a já upa že tohle je přepadení na ní a ona se zašla smát a já upa že no ty babo jedna a ráno mně to povídala *15*
  • wendy123

    Je prostě Pan Božský!!

    Já ho úplně žeru!!!!!!Je to super mega ultraskvostnej chlap!!! *14* *14*
  • nika44

    xD

    lidi já se asi rozplinu on je tak krásnej ve filmu panic je nanic je uplne k sežrání *1*
  • střední škola

    na jakou střední školu si chodil? a z jaký střední můžeš jít na ten obor herectví na konzervatoři ? *5*
  • coooooool

    zlatyyyyyyyyyy :D s peknym hlasom :D
  • ddaaddaa

    dabuje

    nedabuje nahodou taky v Letopisech Narnii Petra Pevencio *7* *7* *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit