Přejít na výpis diskuzí

Michal Malátný

OSOBNOST 6.4.2007 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím Vás Michale, říká se, že tonoucí se stébla chytá ...nechcete na severu Čech 16. 12. kvečeru pomoci obnově jednoho znovuožívajícího kostela a v rámci Vánočního koncertu zabrnkat pár písniček a potěšit zkřehlé lidičky? Moc by nám to pomohlo ... Děkuji aspoň za odpověď, Ivan Bílek (777 654 435, bilek@studiorema93), odvezu, přivezu na místo a zpět. Budu věřit ...
  • Opravte si - původní kapela se jmenovala starý hadry, nikoli hrady..
    • Kapela se jmenovala Starý hrady později se přejmenovali na Starý hadry a zhruba od poloviny 80.let to jsou Chinaski ;)
  • Zdravím Tě Michale,
    chci Ti říct, že jsi můj vzor, hned po Kurtu Cobainovi.a to byl sakra muzikant. *4* jenže ty jsi naštěstí naživu *5* začal jsem Chinaski vnímat někdy v roce 1997.Tenkrát jsi byl na titulní stránce nějakého hudebního časáku a Ty jsi mi byl sympatickej.Hned jsem koupil Dlouhej kouř a hodně si mě nadchnul.jsem také kytarista,zpěv,skládám,píšu,..snažím se prosadit.Nedávno jsem dal dohromady kapelu a hrajeme taky Chinaski.Dokonce jsem si ostříhal vlasy podle tebe.připomínáš mi Kurta.Mám na tebe prosbu,poslal bys mi fotečku a podpis?vím,to by chtělo mraky fanynek.pošleš?adresa: Daniel Axmann,Brunclíkova 2,Praha 6,162 00. MOC TO PRO MĚ ZNAMENÁ.jestli to pošleš, jsi fakt frajer!!! beat více zdar Daniel
  • simonabilliejoearmstrong

    Narozeniny

    Všechno nej
  • narozeniny

    Milý Michale
    Gratulace k vaším dnešním narozeninám
    přání hodně štěstí,zdraví.
  • Díky

    M9šo, díky nejen Tobě za krásný koncert v Děčíně:-). Hdoně úspěchů celé kapele a těším se zase někdy příště *14* *4*
  • Rada

    Chtěla bych Vás upozornit na ŠPATNÉ používání franc.hole, tak, jak ji nosíte, si téměř ubližujete. Divím se, že Vás lékaři nepoučili, že ji máte nosit v opačné ruce než nemocnou končetinu, t.j. pravá noha - levá ruka ! Noze ulehčíte, bude se Vám i lépe chodit a nebudete se kymácet! O zátěži ani nemluvím. Bude mi brzy 70 let, s holí chodím téměř 20, věřte mi, že vím, o čem mluvím. Zkuste to a třeba mi napište, jak to jde. Přeju brzké uzdravení!! Zdravím Jára
  • pochvala

    Je moc hezkej! *14* *14* *14* *14* * *14*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší! *4*
  • jessy37

    Vše nej

    Přeji *4* VŠECHNO NEJLEPŠÍ *4* Michalovi k narozeninám!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit