Přejít na výpis diskuzí

Michal Malátný

OSOBNOST 6.4.2007 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Je to sice trapná otázka a budu někoho citovat, ale já tě fakt žeru! *3*
    • Re: ...

      pardon poznámka
  • ......

    jsem byla na autopohádkách na koncertě v plzni...a bylo to fakt nééééééééééééééééé éééééééééééééj!!!!!!!! !!!!!!!! *14* *14*
  • Autopohádky

    4.1. jsem byla v Ostravě na Autopohádkách a bylo to super. Vtipná pohádka a krásný písničky a zahráli i Tabáček. Takže super kdo by se chcěl podívat na fotky tak na www.verusa12.blog.cz nebo www.chinaski-sestry.blog.cz *3*
  • Míša Malátný

    viděla jsem chyťte doktora hraješ tam fakz hezky. hral si ješťe v nečem?
    • Re: Míša Malátný

      jj chyťte doktora je fakt neeej film
    • Re: Míša Malátný

      Ahoj Michal hrál v Arabele. Ale jen takovou malou roli......
  • Míša Malátný

    Míšo já tě mluju a fandim ti.můžu tě poprosit o tvoje telefoní číslo? prosím
    • Re: Míša Malátný

      To jsi fakt tak naivní že si myslíš že by dal nějaký fanince číslo?? *7* :D
  • china

    Michal

    Miso ja te zeru!!!!!!!!!!!
    *14* *14* *14*
  • ICQ

    Jo a kdo by rád nejen o Chinaski pokecal neváhejte a pište *1* Budu se těšit *3* 416003611
  • Míša je KING

    Michal je fakt senza. Je to výborný zpěvák, skladatel i člověk. Několikrát jsem se s ním setkala osobně a vždy se choval dokonale. Žádná nafoukaná hvězda a to se mi na něm líbí nejvíc. Na Chinaski ksem naočkovala i přítele a pobavilo mě jak ho na Majálesu ůplně dostal až řval Míša je KING *1* Ale, že to má drahá polovička trefila, co? Míšo jsi fakt KING *3* *15*
  • Výška

    Ahoj prosím nevíte kolik Michal měří?? Moc by mě to zajímalo Díky.
    • jessy37

      Re: Výška

      Co jsem tak četla v jednom článku, tak měří asi 180 cm.
      *3*
  • terina07

    Koncert

    Ahoj,
    byla sem na vašem koncertě ve Žďáře a bylo to skvělý.Vzala sem sebou kamošku prej aby mi schválila co poslouchám a byla nadšená.6e jste za bubny posadily Davida Kollera to byla trefa do černýho moc mu to tam sedlo. *3* Těším se až tu budete poblíž zase někdy hrát. *3*
    PS:Sem moc ráda že jste to nazabalily. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit