Přejít na výpis diskuzí

Michal Malátný

OSOBNOST 6.4.2007 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozdrav z brandysa

    Ahoj Michale, je k ránu a my posloucháme Vaše písničky.
    Právě zpíváš, že svítá....a to se stává zkutečností.
    Sedím tady s kámoškou, manželé a dětičky už spinkaj a my vzpomínáme na časy "ztrávené s Vámi".
    Mrzí nás Vaše ztráta, přez to doufáme, že budete pokračovat dál.
    Vaše návštěva v Brandýse by byla fajn.

    Katka a Jana
    Čau
  • cau

    hrajte dal
  • Tragédie

    Ahoj Michale *14* I když pozdě, tak přeji co nejhlubší soustrast...stalo se to večer před odjezdem na rodinou dovolenou a veř nebo ne...celá dovolená byla z mojí strany strašná!!Byla jsem strašnej nervák protože jsem celých 14 dní nevěděla, co se děje...ještě jednou upřímnou soustrast *9*
  • Pavel Grohman

    Ahoj michale chtěla bych vyjádřit svou obrovskou soustrast co se stalo Pavlovi je mi to moc líto.Byla sem se na vás podívat na Rockovou lipnici a bylo to super a když si vzpomenu jak tam Pavel blbnul tak mě mrzí že už to nikdy neuvidím.Jako kapela ste byly super parta a doufám že ještě budete.Moc si vás jako lidí vážím.zatím ahoj terka
    PS:nevzdávejte se chlapi *3*
  • Tragedie

    preju uprimnou soustrast cele rodine a kapele chinaski......Michale drz se pro tebe to je dost tesky tak se drz nase cela rodina ti drzime palce.papapa
  • Reakce na tragédií, která se stala

    Drž se chlape!! Máme tě rádi!
    • Re: Reakce na tragédií, která se stala

      mam rad holky ktery drží smutek s někym.tAK VÁM ZA TO MOC DEKUJU.jO A JESTLI CHCETE AUTOGRAM TAK MI PÍSNĚTĚ NA E-MAIL.MAM VÁS VŠECKY RÁD
      • Re: Re: Reakce na tragédií, která se stala

        Hmm,vy to tomu "někomu" , kdo se za něj vydává,věříte,jo ?
        No tak to asi těžko byl Michal,protože za 1-)- umí psát,takže "michal malatni" by nikdy nenapsal, a za 2-)- by nepsal o žádným autogramu !!!
        Je to ubohý !!!
        • kamilkapa

          nej

          proste michal je nejlepsi nejlip zpiva proste je super ale moc neni hezkej v obliceji *9*
      • Re: Re: Reakce na tragédií, která se stala

        Delate si srandu?
  • žádný mě právě nenapadá

    mno newim co psát...Ale miluju Michala Malátného jako zpěváka...Krásná hudba, krásné texty všechno chválím. A musím říct, že mám taky svého Michala Malátného...poznala jsem klučinu, který je prostě jeho dvojník, stejná podoba jen světlé vlasy, stejný a krásný hlas...Co dodat? Holky hledejte! Když jsem už našla jednoho mu velmi podobného, máte taky šanci!Věřte tomu! Z Opavy zdraví Kláruše... No a mohl by být nějaký koncert tady u nás...Pořád na to čekám a furt nic! Kluci zůstaňte tací, jací jste! Mám vás rada! MOC pá Klára
    • Re: žádný mě právě nenapadá

      a tak to já jsem ještě podobnější:-) i s tmavými vlasy:-)dokonce jsem už několikrát rozdával autogramy :-))) *3*
      • Re: Re: žádný mě právě nenapadá

        Tak mi pošli svoji fotku !!!
  • Zadanej???

    Zajímalo by mě, jestli má Michal holku???? *7*
    • Re: Zadanej???

      bohužial manželku *16*
      • Re: Re: Zadanej???

        nemá manželku ne???? *13* *13* *13*
        • Re: Re: Re: Zadanej???

          hehe tak má mno *9* *9* *9* ale stejně se mi strááááášně líbí *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Zadanej???

      jo bohužel má *1* *15* *3* *14*
  • Miluju ho

    Miluju ho on je boží I Love MIchal Malátný *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Miluju ho

      jo je uplne SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEER kdyz du do skoly, ze skoly ale i ve skole...mam porad MP3 a mam CHINASKI *1* *14* *14* jo a teda ma pritelkyni nebo manzelku nebo nikoho *7* *16*
      • angellska

        Re: Re: Miluju ho

        Má manželku *4*
    • Re: Miluju ho

      Jj Michal je skvělej *3* *14*
  • Michal Malátný

    Ahoj Michale já vás CHINASKI moc ráda poslouchám byla jsem i na vašem koncertě v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH no a tak jestli by si mi Michale prosím neposlal na email tvoje foto s podpískem prosím...předem ti děkuju ahoj Eliška. *4*
    • Re: Michal Malátný

      Stačilo se podívat o kousek níž do vzkazů a mohla sis ušetřit otázku. Na to se ptala už slečna před tebou. Tady ti určitě nic nepošle. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit