Přejít na výpis diskuzí

Michal Malátný

OSOBNOST 6.4.2007 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výška

    Ahoj prosím nevíte kolik Michal měří?? Moc by mě to zajímalo Díky.
    • jessy37

      Re: Výška

      Co jsem tak četla v jednom článku, tak měří asi 180 cm.
      *3*
  • Žibusík :o))

    Tak ted jsem tady založila Žíbovi proil !!! Já ho tu hledala a zjistila jsem že ho tady nemá.... :o( !!! Tak jsem to vzala do svých rukou *14* *14* *14* Mysim si že by ho tu 100% měl mít !!!A co vy na nějj říkáte líbí se vám *1* *1* *1* ???Mě hrozně.... *14* *14* *14* Chinaski jsou nejjj skupina *14* *3* *14* *3* !!!
    • Re: Žibusík :o))

      To teda jsou. *3* Jsi moc hodná že jsi mu ten profil založila *4* *4* *4* *14* Chválím tě že tě to napadlo *4* *14* *4*
      • Re: Re: Žibusík :o))

        *14* Uděla jsem to s radostí *14*
  • ))

    ..MÁ TAKOVÝ HODNÝ VOČI (to joo ;)) *1* ..A HRAJE RAGBY
    CHYŤTE DOKTORA - DOBREJ FILM *1*
  • china

    Michal

    Miso ja te zeru!!!!!!!!!!!
    *14* *14* *14*
  • Díky

    M9šo, díky nejen Tobě za krásný koncert v Děčíně:-). Hdoně úspěchů celé kapele a těším se zase někdy příště *14* *4*
  • Zdravím Tě Michale,
    chci Ti říct, že jsi můj vzor, hned po Kurtu Cobainovi.a to byl sakra muzikant. *4* jenže ty jsi naštěstí naživu *5* začal jsem Chinaski vnímat někdy v roce 1997.Tenkrát jsi byl na titulní stránce nějakého hudebního časáku a Ty jsi mi byl sympatickej.Hned jsem koupil Dlouhej kouř a hodně si mě nadchnul.jsem také kytarista,zpěv,skládám,píšu,..snažím se prosadit.Nedávno jsem dal dohromady kapelu a hrajeme taky Chinaski.Dokonce jsem si ostříhal vlasy podle tebe.připomínáš mi Kurta.Mám na tebe prosbu,poslal bys mi fotečku a podpis?vím,to by chtělo mraky fanynek.pošleš?adresa: Daniel Axmann,Brunclíkova 2,Praha 6,162 00. MOC TO PRO MĚ ZNAMENÁ.jestli to pošleš, jsi fakt frajer!!! beat více zdar Daniel
  • prosba na michala

    Já si myslím , že Michal Malátný a Chinaski jsou super a nemohl by mi Michal MAlátný poslat fotku s podpisem . Prosííííííííííííííí
    • Re: prosba na michala

      Ahojky *3* Tady Ti 100% Michal nepošle fotku s podpisem. Zajdi si na náký koncert *14* nebo na ňákou akci s Chinaskama *4* a tam ho požádej o podpis *3*
  • žádný mě právě nenapadá

    mno newim co psát...Ale miluju Michala Malátného jako zpěváka...Krásná hudba, krásné texty všechno chválím. A musím říct, že mám taky svého Michala Malátného...poznala jsem klučinu, který je prostě jeho dvojník, stejná podoba jen světlé vlasy, stejný a krásný hlas...Co dodat? Holky hledejte! Když jsem už našla jednoho mu velmi podobného, máte taky šanci!Věřte tomu! Z Opavy zdraví Kláruše... No a mohl by být nějaký koncert tady u nás...Pořád na to čekám a furt nic! Kluci zůstaňte tací, jací jste! Mám vás rada! MOC pá Klára
    • Re: žádný mě právě nenapadá

      a tak to já jsem ještě podobnější:-) i s tmavými vlasy:-)dokonce jsem už několikrát rozdával autogramy :-))) *3*
      • Re: Re: žádný mě právě nenapadá

        Tak mi pošli svoji fotku !!!
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k třicetidevítinám.
  • Supr kapela Chinaski a k tomu suprovej zpěvák a hezkej *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit