Přejít na výpis diskuzí

Michal Malátný

OSOBNOST 6.4.2007 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chybka

    Autorka ma v clanku malou chybku-ta jicinska kapelka se spravne jmenuje STARY HADRY ....asi preklep
    • angellska

      Re: chybka

      To NENÍ překlep ani chyba! Nejdříve se opravdu jmenovali Starý hrady jelikož hráli v zámku Staré Hrady až později - St.Hadry! *3*
  • Konecchlumi

    Jsem rada ze tu na nas v Konecchlumi nezapomel./Kalendar 2010/Prozil tu u babicky prvnich nekolik let z detstvi.Vsichni ho tu znaji z detstvi a jeho babicka tu tocila nejlepsi zmrzlinu v kraji.Zmrzlina tu ma stale tradici.Skoda ze nenapise o nas nejakou pisen.Ze se tu dobre v zime sankovalo co?Drzim mu palce
  • přání

    Milý Míšo
    Přání k Tvým 40.narozeninám přání dobrého zdraví,štěstí.
    *4* *4* *4* *4*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší! *4*
  • Rada

    Chtěla bych Vás upozornit na ŠPATNÉ používání franc.hole, tak, jak ji nosíte, si téměř ubližujete. Divím se, že Vás lékaři nepoučili, že ji máte nosit v opačné ruce než nemocnou končetinu, t.j. pravá noha - levá ruka ! Noze ulehčíte, bude se Vám i lépe chodit a nebudete se kymácet! O zátěži ani nemluvím. Bude mi brzy 70 let, s holí chodím téměř 20, věřte mi, že vím, o čem mluvím. Zkuste to a třeba mi napište, jak to jde. Přeju brzké uzdravení!! Zdravím Jára
  • simonabilliejoearmstrong

    Narozeniny

    Všechno nej
  • Nedivim se ze se rozpadli spis se divim ze s takovym arogantmim .....někdo vubec vydrzel
    • Souhlas....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit