Přejít na výpis diskuzí

Michal Malátný

OSOBNOST 6.4.2007 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den Michale,nebudu vám psát,že jste hezký,protože v mě v mém věku už moc nebere *1* máte super texty a doufám,že vás stihnu naživo v Brně. *3*
  • Chválim

    Ahoj, musim pochválit tvojí aktivitu a i výběr fotek *3* Máš deset bonusovejch bodů, Chinaskám *15* *5*
    • Re: Chválim

      Joo joo moc díky.... *14* to já sem aktivní když se jedná o Chinaski *15* *15* *15* !!! *14* !!!No fotečky jsem vybrala tam kde mu to sekne *14* *15* *15* *15* !!!Myslim že je ale O.K když tu má profil *3* !!!
    • Re: Chválim

      tam mělo bejt zdar Chinaskám.. nevim, kam při odesílání zběhlo!! *7*
  • jasně

    angel mno jasný uděala jsi to perfektně !!!! super že jsi mu to tu všeeechno založila !!!!!! *3* *4* anděli
  • míša

    miluji tě míííííííííííííšo jsi moje lásečka!!!!!!! *14* *14* *4*
  • Je to super!

    Já to prosťě žeru *4* .Ten kdo to sem dal je fakt dobrej *3* ,protože já Michala *14* a Chinaski přímo miluju *4* *14* *3* *14* *4* ,je to fakt dobrá muzika *4* *3*
  • Michal Malátný

    Ahojky lidičky, *3* já vám tedy něco řeknu Michal je jenom můj miluju ho a nikdo mi ho nevezme *14* je prostě ůžasný!!!!! *14*
    • Re: Michal Malátný

      Nejdřív se nauč psát,stan se slavnou a máš ho v kapse :-)))
    • Re: Michal Malátný

      *3* Fakt ju ??? *1*
      • Re: Re: Michal Malátný

        *1* *1* *1* Angel,vždyť ty jsi byla taky taková *3* před x lety *15* *15* *1* *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Michal Malátný

          Já jsem, ale nikde nepsala, že Michala miluju a že je jen můj *3*
          • Re: Re: Re: Re: Michal Malátný

            Ale to bylo pro tu Michalu,ne proo tebe :-)))
  • Michal Malátný

    Ahoj Michale já vás CHINASKI moc ráda poslouchám byla jsem i na vašem koncertě v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH no a tak jestli by si mi Michale prosím neposlal na email tvoje foto s podpískem prosím...předem ti děkuju ahoj Eliška. *4*
    • Re: Michal Malátný

      Stačilo se podívat o kousek níž do vzkazů a mohla sis ušetřit otázku. Na to se ptala už slečna před tebou. Tady ti určitě nic nepošle. *9*
  • Zadanej???

    Zajímalo by mě, jestli má Michal holku???? *7*
    • Re: Zadanej???

      bohužial manželku *16*
      • Re: Re: Zadanej???

        nemá manželku ne???? *13* *13* *13*
        • Re: Re: Re: Zadanej???

          hehe tak má mno *9* *9* *9* ale stejně se mi strááááášně líbí *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Zadanej???

      jo bohužel má *1* *15* *3* *14*
  • Namachrovanej az jsme se musely smat neprijde mi zas az takova celebrita ze by se musel tak naparovat.chinaski neposloucham ale na fesťáku vám nic jiného nezbyde.myslim zecje spousta lepsich kapel a chovaji se mnohem lépe nez on.
  • Reakce na tragédií, která se stala

    Drž se chlape!! Máme tě rádi!
    • Re: Reakce na tragédií, která se stala

      mam rad holky ktery drží smutek s někym.tAK VÁM ZA TO MOC DEKUJU.jO A JESTLI CHCETE AUTOGRAM TAK MI PÍSNĚTĚ NA E-MAIL.MAM VÁS VŠECKY RÁD
      • Re: Re: Reakce na tragédií, která se stala

        Hmm,vy to tomu "někomu" , kdo se za něj vydává,věříte,jo ?
        No tak to asi těžko byl Michal,protože za 1-)- umí psát,takže "michal malatni" by nikdy nenapsal, a za 2-)- by nepsal o žádným autogramu !!!
        Je to ubohý !!!
        • kamilkapa

          nej

          proste michal je nejlepsi nejlip zpiva proste je super ale moc neni hezkej v obliceji *9*
      • Re: Re: Reakce na tragédií, která se stala

        Delate si srandu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit