Přejít na výpis diskuzí

Michal Malátný

OSOBNOST 6.4.2007 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsou nejlepší na světě,nejen to ale také hezký? *3* *14* *14* *4*
  • ahoj michale
    jak se máš.
    zdravím Kája
  • Všechno nejlepší k narozeninám!
  • Pavel Grohman

    Ahoj michale chtěla bych vyjádřit svou obrovskou soustrast co se stalo Pavlovi je mi to moc líto.Byla sem se na vás podívat na Rockovou lipnici a bylo to super a když si vzpomenu jak tam Pavel blbnul tak mě mrzí že už to nikdy neuvidím.Jako kapela ste byly super parta a doufám že ještě budete.Moc si vás jako lidí vážím.zatím ahoj terka
    PS:nevzdávejte se chlapi *3*
  • cau

    hrajte dal
  • ICQ

    Jo a kdo by rád nejen o Chinaski pokecal neváhejte a pište *1* Budu se těšit *3* 416003611
  • Autopohádky

    4.1. jsem byla v Ostravě na Autopohádkách a bylo to super. Vtipná pohádka a krásný písničky a zahráli i Tabáček. Takže super kdo by se chcěl podívat na fotky tak na www.verusa12.blog.cz nebo www.chinaski-sestry.blog.cz *3*
  • ahoj michale
    jak se máš.
    zdravím Kája *15* *15*
  • Zdravím Vás Michale, říká se, že tonoucí se stébla chytá ...nechcete na severu Čech 16. 12. kvečeru pomoci obnově jednoho znovuožívajícího kostela a v rámci Vánočního koncertu zabrnkat pár písniček a potěšit zkřehlé lidičky? Moc by nám to pomohlo ... Děkuji aspoň za odpověď, Ivan Bílek (777 654 435, bilek@studiorema93), odvezu, přivezu na místo a zpět. Budu věřit ...
  • ahoj michel sejdeme se v ostravě v ostravar arena.
    zdraví marek a peta a zuzka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit