Přejít na výpis diskuzí

Michal Suchánek

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč všichni nesnáší partičku vždyt je to boží seriál
    • Jennie
      Miluju Partičku! Taky je nechápu, asi nemaj smysl pro humor
    • Pana Suchánka nechci potkat v jeho zájmu na ulici, jelikož by se už normálně nenažral. Větší lidskou zrůdu jsem v životě nezažil. Neumí se chovat a má hvězdný manýry. Zrovna tahle vysmažená palice.
  • Ty kecy na to,že je partička trapná úplně nesnášim. Buď to píšou lidi bez smyslu pro humor nebo zamindrákovaný debilové který akorát záviděj úspěchy někoho jinýho. Když nic nedokázali tak ať se radši nevyjadřujou. Panu Suchánkovi držim palce v další vtipné tvorbě. Akorát je škoda že už se nevysílá Tele tele byla to sranda ale určitě k jeho ukončení měli všichni asi nějaké důvody a to je jenom jejich věc. :D
  • Cooool
  • kirushka97
    Všechno nejlepší ! :-) :-) :-)
  • pič*s a pič*vina ! nej porad v čr neni a nejlepsi je Izer..toto je trapny.......................
    • Michal je lepší než Izer
  • Míša Suchoš je výbornej hlavně z TELE TELE a z Partičky, ale Mr.GS mě moc nebavilo, ale jinak fakt fajn herec a bavič!!!
  • Ráda bych nabídla Partičce pracovní spolupráci. Nedaří se mi ale najít žádný kontakt na nikoho z nich. Nemáte jej někdo?
  • t.dzurjova
    Michal je nejlepší!!! :D Mám ho ráda už od tý doby, co sem jako dítě začala vnímat co se okolo mě děje a začla sem koukat na TELE TELE, prostě nejlepší, a teď Partička, ta je taky boží, Michal je boží! :D
    • Presne je fakt dobrej
    • Michal byl dobrý herec. Úplně se ale odepsal pořadem PARTIČKA. Kde jsou ty doby, kdy herci předváděli inteligentní a smysluplnou legraci, které se každý s chutí zasmál. Teď ze sebe v tomto pořadu pouze dělají idioty a blbce, kteří utekli z Dobřan. Divím se jak se těmto hovadinam může někdo smát. Nemá to hlavu ani patu. Svědčí to o úpadku kvality herectví. Komici ve stylu pana Dvořáka, Menšíka, Kopeckého, Šimka, Sováka a dalších již nejsou a k popularitě dnes stačí když ze sebe někdo dělá veřejně pitomce. Kam jsme to dopracovali!!!!!!
      • Naprosto s Vámi souhlasím, pana Suchánka jako herce uznávám, ale jako baviče už moc ne. Líbil se mi ještě v pořadu XXL, ale Partičku taky nemám ráda, protože ten novodobý plitký humor nemá s humorem výše vyjmenovaných bavičů (Menšík, Kopecký,...) vůbec nic společného. To byla opravdová legrace, která nikoho neurážela a dokázali lidi fakt pobavit. No jo, časy se holt mění.
        • to eyes:
          plytký se píše s ypsilon
        • Nevim proc takhle kritizujete nejlepsi porad particka,ja se u ni vzdycky hodne nasmeju a nikdy mi neprislo ze mel nekdo z clenu particky blby vtipy nebo narazky.Umej si udelat srandu i sami ze sebe coz asi vy neumite podle toho co tady ctu.Tak na co sem lezete kdyz se vam particka nelibi. A nechapu jak muzete srovnavat Mensika nebo Kopeckyho se Suchankem kdyz je to uplne jina vekova kategorie a kazdy herec ma prece svuj vlastni osobity humor a nemuzou bejt vsichni stejni bejt vsichni herci stejni tak by to byla pekna nuda
  • má celkem fajn humor. Občas to trochu přežene, ale líbí se mi na něm, že si dokáže udělat srandu i sám ze sebe!
  • Nezdá se Vám,pane Suchánek i pane Genzere (i ostatní "herci") ,že jste v pořadu "Partička" trapní.
    • Pane Janecký! Když se Vám pořad partička nelíbí tak se na nej nedívejte.Asi nerozumíte jejich humoru.
    • ??? myslím si že s váma nikdo nebude i já jsem na druhé straně *9*
    • asi nemáte smysl pro humor :) u mě kluci mají velký plus za jejich inteligentní humor a spontánní reakce. Jen tak dál hoši, jste skvělí!!!!
      • přesně tak... *2* *2* *1* *5*
      • laduss
        náhodou já se vždycky pěkně nasměju *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit