Přejít na výpis diskuzí

Michal Suchánek

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pamatujete Michale ze Sobotky na Vlastu,,kulička,,rád by se s vámi sešel
  • Michal je jednoduše borec! Dobrej herec, bavič, zpěvák. Moc se mi líbil ve 'Sněženky a machři' i ve 'Sněženky a machři po 25 letech'. Tele Tele je klasika a Partička je důvod, proč v pondělí vstávat. S Geňou zkrátka tvoříte nezaměnitelnou dvojici.
    • Nevim sice co to bylo za cloveka kdo to psal ale musim mu hrozne podekovat za to co tady napsal sem moc rada ze aspon nekdo vi co je pravda a co co ne jeste jednou moc dekuju moc si toho vazim
  • TV film z divokého západo se jmenuje " Ať ten kůň mlčí " režie Ladislav Smoljak.
  • A co takhle Sobotka ,o tý se moc nezmiňuješ *3*ani na posvícení jsem tě nezahledl.Měj se fajn.Jirka od sousedu *4* .Ahoj
  • Dobrý den, když jsem byl malé robě, v TV se objevil humorný filmeček mimo jiné s panem Suchánkem. Byl z prostředí divokého západu. Dost se mi v tom věku líbil, ale nemohu o něm najít zmínku, ani nevím název. Vzpomínám pouze na věty že "Světluška nesvítí hlavičkou" nebo "Jede sem Bill se svojí hroznou bandou!", kde bandou byla bandaska na mléko. Zkuste mne prosím navést kde bych ho mohl dohledat. Děkuji, Pavel
  • Bože tohle by nikdy nenapsal *2* Ja ho znam už dlouho bože a tohle?
  • M

    Michale,jste fakt perfektní!:-)
    Ať se vám všechno daří a mějte se dobře!!
  • Kontakt

    Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o váš email nebo jakýkoli kontakt. Děláme ve škole rozhovor do časopisu se slavnými osobnostmi..:)
    Kontakt odešlete na můj email nnisan.44@seznam.cz
  • Odpusťte mu!

    Odpusťte Sajfovi. On nemôže za to. Nemá pokoru.
  • Kontakt

    Dobrý den, prosil bych na Vás kontak, zda je to možné. Chtěl bych Vás pozvat k nám na naši kulturní akci příští rok v létě. S pozdravem Jindra Kotek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit