Přejít na výpis diskuzí

Michal Suchánek

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • navratil1
    Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám. Hlavně pevné zdraví, ať nám všem ještě dlouho děláš radost i sobě.
  • to eyes:
    plytký se píše s ypsilon
  • Luky1987
    Michal Suchánek je v pohode a i jako bavič
  • Přeji ti vše nejlepší k svátku.
  • Michale, přeji hezký večer z ranche u Korráda v Kerharticích u České Kamenice.
    My se známe už od dětských let.
    Z dálky Vás sleuji celá léta - počítat to snad ani nebudu.
    Jen mne vždy zajímalo, zda si někdy vzpomenete na nedělní cesty ze Sobotky, kdy Váš tatínek pospíchal na natáčení pořadu " Branky, body,vteřiny" a občas jste dostali pasažéra ( t.j. mne ) s vysazením v Mladé Boleslavi.
    Nostalgicky vzpomínám dodnes, kdykoliv Vás vidím v televizi.
    Jen pro připomenutí - jsem dcera p.Bednáře ze Sobotky, ta nejmladší, Světlana.
    Moc Vás všichni z ranche zdravíme a kdyby jste někdy zavítal do našeho kraje, jste vždy vítán.
    S přáním hezkého večera

    Světla a spol. z ranche u Korráda
  • Michale přeji ti vše nejlepší k svátku hodně zdravý a štěstí.Artur
  • Jennie
    Miluju Partičku! Taky je nechápu, asi nemaj smysl pro humor
  • Jennie
    Michal je úžasnej a vždy to umí rozbalit, patrička mu sedí dokonale, ale přece jen Tele Tele je malinko lepší *3*
  • Vše nejlepší a jste úžasný, ale měl byste krapet zhubnout! *3*
    VŠE NEJ
  • michal je vyborny napr.v tele tele,obdivujem jeho humor aj s richardom genzerom...ale particku ozaj nemusim...vsetko najlepsie k narodeninam
  • Vsechno nejlepsi k narozkam zaslouzite si to
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :3 *14* *14* *14*
    Jeden z důvodů, proč se koukám na Partičku je Míšův smích :3 ten je nazapomenutelnej, Michala mám z Partičky asi nejradši :)
  • Pana Suchánka nechci potkat v jeho zájmu na ulici, jelikož by se už normálně nenažral. Větší lidskou zrůdu jsem v životě nezažil. Neumí se chovat a má hvězdný manýry. Zrovna tahle vysmažená palice.
  • Nevim sice co to bylo za cloveka kdo to psal ale musim mu hrozne podekovat za to co tady napsal sem moc rada ze aspon nekdo vi co je pravda a co co ne jeste jednou moc dekuju moc si toho vazim
  • Presne je fakt dobrej
  • proč všichni nesnáší partičku vždyt je to boží seriál
  • Ty kecy na to,že je partička trapná úplně nesnášim. Buď to píšou lidi bez smyslu pro humor nebo zamindrákovaný debilové který akorát záviděj úspěchy někoho jinýho. Když nic nedokázali tak ať se radši nevyjadřujou. Panu Suchánkovi držim palce v další vtipné tvorbě. Akorát je škoda že už se nevysílá Tele tele byla to sranda ale určitě k jeho ukončení měli všichni asi nějaké důvody a to je jenom jejich věc. :D
  • Cooool
  • kirushka97
    Všechno nejlepší ! :-) :-) :-)
  • Michal je lepší než Izer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit