Přejít na výpis diskuzí

Michal Suchánek

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pič*s a pič*vina ! nej porad v čr neni a nejlepsi je Izer..toto je trapny.......................
  • Míša Suchoš je výbornej hlavně z TELE TELE a z Partičky, ale Mr.GS mě moc nebavilo, ale jinak fakt fajn herec a bavič!!!
  • Nevim proc takhle kritizujete nejlepsi porad particka,ja se u ni vzdycky hodne nasmeju a nikdy mi neprislo ze mel nekdo z clenu particky blby vtipy nebo narazky.Umej si udelat srandu i sami ze sebe coz asi vy neumite podle toho co tady ctu.Tak na co sem lezete kdyz se vam particka nelibi. A nechapu jak muzete srovnavat Mensika nebo Kopeckyho se Suchankem kdyz je to uplne jina vekova kategorie a kazdy herec ma prece svuj vlastni osobity humor a nemuzou bejt vsichni stejni bejt vsichni herci stejni tak by to byla pekna nuda
  • Naprosto s Vámi souhlasím, pana Suchánka jako herce uznávám, ale jako baviče už moc ne. Líbil se mi ještě v pořadu XXL, ale Partičku taky nemám ráda, protože ten novodobý plitký humor nemá s humorem výše vyjmenovaných bavičů (Menšík, Kopecký,...) vůbec nic společného. To byla opravdová legrace, která nikoho neurážela a dokázali lidi fakt pobavit. No jo, časy se holt mění.
  • Michal byl dobrý herec. Úplně se ale odepsal pořadem PARTIČKA. Kde jsou ty doby, kdy herci předváděli inteligentní a smysluplnou legraci, které se každý s chutí zasmál. Teď ze sebe v tomto pořadu pouze dělají idioty a blbce, kteří utekli z Dobřan. Divím se jak se těmto hovadinam může někdo smát. Nemá to hlavu ani patu. Svědčí to o úpadku kvality herectví. Komici ve stylu pana Dvořáka, Menšíka, Kopeckého, Šimka, Sováka a dalších již nejsou a k popularitě dnes stačí když ze sebe někdo dělá veřejně pitomce. Kam jsme to dopracovali!!!!!!
  • Pane Janecký! Když se Vám pořad partička nelíbí tak se na nej nedívejte.Asi nerozumíte jejich humoru.
  • Ráda bych nabídla Partičce pracovní spolupráci. Nedaří se mi ale najít žádný kontakt na nikoho z nich. Nemáte jej někdo?
  • t.dzurjova
    Michal je nejlepší!!! :D Mám ho ráda už od tý doby, co sem jako dítě začala vnímat co se okolo mě děje a začla sem koukat na TELE TELE, prostě nejlepší, a teď Partička, ta je taky boží, Michal je boží! :D
  • přesně tak... *2* *2* *1* *5*
  • ??? myslím si že s váma nikdo nebude i já jsem na druhé straně *9*
  • má celkem fajn humor. Občas to trochu přežene, ale líbí se mi na něm, že si dokáže udělat srandu i sám ze sebe!
  • laduss
    náhodou já se vždycky pěkně nasměju *1*
  • asi nemáte smysl pro humor :) u mě kluci mají velký plus za jejich inteligentní humor a spontánní reakce. Jen tak dál hoši, jste skvělí!!!!
  • Nezdá se Vám,pane Suchánek i pane Genzere (i ostatní "herci") ,že jste v pořadu "Partička" trapní.
  • pamatujete Michale ze Sobotky na Vlastu,,kulička,,rád by se s vámi sešel
  • Michal je jednoduše borec! Dobrej herec, bavič, zpěvák. Moc se mi líbil ve 'Sněženky a machři' i ve 'Sněženky a machři po 25 letech'. Tele Tele je klasika a Partička je důvod, proč v pondělí vstávat. S Geňou zkrátka tvoříte nezaměnitelnou dvojici.
  • TV film z divokého západo se jmenuje " Ať ten kůň mlčí " režie Ladislav Smoljak.
  • A co takhle Sobotka ,o tý se moc nezmiňuješ *3*ani na posvícení jsem tě nezahledl.Měj se fajn.Jirka od sousedu *4* .Ahoj
  • Dobrý den, když jsem byl malé robě, v TV se objevil humorný filmeček mimo jiné s panem Suchánkem. Byl z prostředí divokého západu. Dost se mi v tom věku líbil, ale nemohu o něm najít zmínku, ani nevím název. Vzpomínám pouze na věty že "Světluška nesvítí hlavičkou" nebo "Jede sem Bill se svojí hroznou bandou!", kde bandou byla bandaska na mléko. Zkuste mne prosím navést kde bych ho mohl dohledat. Děkuji, Pavel
  • Bože tohle by nikdy nenapsal *2* Ja ho znam už dlouho bože a tohle?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit