Přejít na výpis diskuzí

Michal Suchánek

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angel.and.connor

    kalendář

    on je plostě bombovej...nejklepčí je v kalendáři...dnes má svátek kláhra..nah nah nah *3*
  • svecova

    44!

    Michale!!
    Hodně štěstí k narozeninám.Budete doufám na dále spokojený. *3* *3* *3* *3*
  • narozky

    Zdravím,Michale!
    Všechno nejlepší k Vaším narozkám,hodně ZDRAVÍ,štěstí atd... *4*
    Jste hodně dobrej bavič a taky můj vzor (co se týče tady těh věcí o kterých moc mluvit nechcu)!!
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ!! *1*
  • Re: Dobrý den

    zažila jsem jedno moderování - Suchánek - Genzer, Genzer OK, velice příjemný, ochotný skromný, Suchánek propadák, chamtivý, arogantní, povýšený. Taky jsem byla překvapena a nevidět to na vlastní oči /jak tam byl každý rozčarovaný/ a uši, nevěřila bych
  • Michal Suchánek

    Milý Míšo.
    Srdečná gratulace k Vaším 44.narozeninám
    Hodně štěstí,zdraví.S Vaším kolegou Ríšou
    S-G.Hodně zdaru! *15*
  • lieblinka

    Suchoš

    Všechno nejlepší k dnešním narozkám,přeju hodně úspěchů,s Geňou jste nejlepší,tak at vám to spolu pořád klape!!! *3* *5*
  • Ale co furt je

    Já fakt nechápu co proti němu furt máte!Je to normální chlap,kterej má srdce tam kde by ho mít měl
  • valika1

    názor

    Suchánek je super,má humor a je bezva komik , suprově malinkéj malinkéj.
  • valika1

    Prozba

    Mohla bych se zeptat na kontakt (alespoň e-mail) na Michala Suchánka,potřebovala bych se ho zeptat,na jeho tetu!! Je to promě nutné,nebo jestli to jde tak až kontaktuje mě,vše mu vysvětlím stačí mu říci přímení Vobrová,děkuji moc
  • svecova

    Re: Dík za vzkazy

    Omlouvám se zapoměla jsem napsat že mi vás je líto že vám tu ti rozmazlení....nadávají.
  • svecova

    Re: Dík za vzkazy

    Neřekla bych že se tady o vás píšou moc skvělé věci *7* ,ale to nevadí váš vtip je skvělý!!! chodte na tuhle stránku častěji!!jste můj idol! *14* *3*



    naschle Míša Švecová
  • Maturitní ples

    Mohla bych se zeptat na kontakt (alespoň e-mail) na Michala Suchánka či Richarda Genzera?Jde o to, že bychom si Vás chtěli pozvat na maturitní ples (moderování) ale nevíme žádné spojení s Vámi *9* ...Děkuji Jana...Ps:odpověď prosím na mail (ssaamm@centrum.cz)
  • Dobrý den

    Chtělě bych se zeptat na ňejaký bližší kontakt na Vás nebo na pana Genzra. Ohledně moderování maturitního plesu. děkuji Glocknerova
  • kristyna.dvorakova1068

    dnes

    dnes bude dobrej díl mr.gs!!! *3*
  • kristyna.dvorakova1068

    Michal Suchánek

    Michal Suchánek je můj nejoblíběnější herec. *4*
  • Suchoš - skvělej komik

    Suchoš je Suchoš *15*
  • Suchoš je výbornej

    Suchoš je výbornej komik a duo Genzer+Suchánek je ta největší sranda co může být. Chlapy gratuluju vám a přeju vám ještě hodně dlouho úspěch jako máte teď. *4*
  • Re: Re: stream

    dokonce ani pod jménem František Hrobmajer tu není uveden *9*
  • Re: stream

    zapomněli napsat,že je to i zpěvák *1*
  • Re: Prosba

    ahoj prosím tě už jsi sehnala ten kontak na pana Suchánka? my bysme ho taky chtěli na ples(až příští rok) a sháním,kolik by to asi tak stálo - nevíš?děkujuz a odpovědi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit