Přejít na výpis diskuzí

Michal Suchánek

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: HANS MATHESON:)))

    Já jsem ho viděla dvakrát na vlastní oči. Je to velký sympaťák:-) Michal je můj nejoblíbenější český herec. *3*
  • Suchos

    Suchos je nejvetsi rizek pod sluncem!!!S Genou to nejvic vodej!!!
  • borec na konec

    Ja ho viděl několikrát v civilu (to jako nenalíčeného)a líbí se mi že se snaží být přirozený a s panem Genzerem je to snad nejlepší dvojka jaká se hned tak nevidí.Akorát mne zklamal pořad jsi chytřejší než páťák.To považuji za naprostý propadák a měly by se vrátit ke svému starému humoru.Jeho tvář je sice starší ale jeho mladická tvář rozzáří kdejakého fajnšmekra komedií. *3*
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO NEKDY NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
  • syn Jáchym

    Byla sem s váma na dovolené v Turecku v hotelu Ali bei.sem ti píšu proto že sem se chtěla seznámit s tvým synem Jáchymem, ale bohužel sem nedostala odvahu...chtěla by sem se s ním zkontaktovat(icq,skype,mobil) protože mi připadal velmi sympatický.Moc tě prosím a doufám že mi odepíšeš na můj e-mail.předem moc děkuju lucka.
  • Míííííšoooooooooo

    míšánku, jsi prostě nejlepší...fandím ti už spoooooustu roku a nikdy jsi mě nezklamal. ani dnes,zrovna jsem na tebe byla v bruntále:)asi si to pamatuješ,p-že na to se asi nedá zapomenout co jsem dělala jak jsem tě viděla *1* a ty fotečky s tebou no prostě super...moc moc děkuji že i když jsi byl unavený a neměl asi příznivý telefonát,tak že jsi se snažil to přežít...jsi zlatíčko,mám tě moc moc ráda,D. *14*
  • hej

    Suchánci co se nerodí-se nerodí ! Ruda Nc
  • JSI GENIUS
  • Je to krásný,Michale!

    Ahoj Michale,je to krásný si zavzpomínat při koukání se na film,kdy nám bylo tak krásně málo!Přeji Ti,aby si byl víc vidět v současnosti na obrazovce i Geňou a hlavně v nových pořadech.Jestli syn ještě hraje hokej,tak hodně úspěchů přeji i jemu.Vídali jsme se na Slavii. Mirek.
  • Nedávno jsem ho potkala *1* *15*
  • Ahooj

    Ahooj Míšo, připadáš mi stejně bláznivý jako já. Mám tě ráda, líbí se mi tvoje sranda a byla bych ráda, kdyby si mi třeba odepsal, to víš, nechci zveřejňovat všechny své myšlenky. Ať se ti daří a jak říkám, pokud náhodou budeš mít volný čas, tak napiš ahojky
  • ČAU ČAU

    Čau jak se máš,kopečkovi je nejlepší pořad na světě na tele tele se dívam.Je mi 10 let čau Monika.
  • Suchoš

    Míša je suprovej chlap.Prostě Jarda Kopeček. TELE TELE je nejlepší pořad prostě na SVĚTĚ a nikdy se mu žádný jiný pořad nevyrovná
  • NAPADY

    GAYDULONA ,BLOMBADENT NAPIS POSLU VICE NAPADU
  • Jemný, inteligentní a inspirující humor:D jaký umí udělat Michal, který je pro mě mimo jiné velkým vzorem, neumí jen tak někdo:o) Míšo mír a lásku P.S. Bob a Tom sou týpci
  • michal je skvělej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit