Přejít na výpis diskuzí

Michal Suchánek

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Suchoš - skvělej komik

    Suchoš je Suchoš *15*
  • Suchoš je výbornej

    Suchoš je výbornej komik a duo Genzer+Suchánek je ta největší sranda co může být. Chlapy gratuluju vám a přeju vám ještě hodně dlouho úspěch jako máte teď. *4*
  • dasha86

    stream

    Michal s Genou, nejlepsi dvojka na streamu. Jejich kalendar je super a Michalovy postavy Hrobmajera, Putisovskeho a Gustika jsou nejlepsi, jen tak dal kluci:-) *5*
    • Re: stream

      zapomněli napsat,že je to i zpěvák *1*
      • Re: Re: stream

        dokonce ani pod jménem František Hrobmajer tu není uveden *9*
  • Prosba

    ahoj, chci se jen zeptat, scháníme pana Suchánka na moderování plesu a nide nemůžu sehnat nějaký kontakt na manažera, nevíte prosím někdo, jak se k němu dostat?
    Děkuji!
    • Re: Prosba

      ahoj prosím tě už jsi sehnala ten kontak na pana Suchánka? my bysme ho taky chtěli na ples(až příští rok) a sháním,kolik by to asi tak stálo - nevíš?děkujuz a odpovědi.
  • tanusha84

    SUPER

    Je super. Najviac si ho pamatam z filmu Snezenky a machri. *4*
  • robbierotten

    Vše nej

    Přeji Ti take Vše nejlepší k Tvým narozeninám *5*
  • andrii

    Všechno nej k narozeninám

    Všechno nejlepší k dnešním narozeninám. *3*
  • Michal je skvělý človíček

    Pana Suchánka mám ráda už od dětství, je to milý člověk a jeho humor je mi velmi blízký. Přeji mu mnoho úspěchů v jeho pracovním i osobním životě.
  • vzkaz

    Ahoj Michale,podívej se do spolužáků na třídu ze základky,jsou tam všechny školní fotky a fotky z různých výletů.To se fakt pobavíš. Můžeš přidat i své,pokud z té doby nějaké máš.Nemám na tebe žádný kontakt,tak to zkouším alespoň takto. Zuzana
  • 3M

    Ahoj Michale pamatuješ si na mě???:Dspíš ne co?Chvilku jsme kecali na schodech divadla Hybernia na generálce 3M...Byli jste tam i s Genzerem jméno mi úplně vypadlo :)Měl tam syna který hrál v muzikálu...Tak jestli si tohle čteš napiš mi prosím na e-mail..Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit